Volba zástupců z řad rodičů do Školské rady

Vážení rodiče,

v září 2024 končí tříleté funkční období současné Školské rady.

Školská rada se skládá ze šesti členů, z čehož dva jsou voleni zákonnými zástupci žáků, dva jsou voleni pedagogickými pracovníky školy a dva zástupce jmenuje zřizovatel tj. Městys Polešovice.

V souladu s platným Volebním řádem pro volbu členů Školské rady ZŠ Polešovice ze dne 1. 4. 2015 stanovuji termín konání volby 1/3 členů školské rady volených zákonnými zástupci nezletilých žáků školy:

Volba proběhne dne 16. 4. 2024 ve vestibulu budovy ZŠ Polešovice, Polešovice 600 v době od 15:00 do 17:00

Volit mohou všichni zákonní zástupci nezletilých žáků školy.

Kandidátní listinu sestavuje ředitel školy. Pokud byste měli zájem do Školské rady za rodiče kandidovat, neváhejte vyjádřit tento zájem telefonicky na 572 593 161, emailem na zspolesovice@zspolesovice.cz nebo osobně u ředitele školy do 12.dubna 2024.