Aktuality

Na úterní výtvarnou výchovu budou děti potřebovat vystřižené obrázky vhodné k ročním obdobím či jednotlivým měsícům. Ve třídě si budeme vyrábět třídní kalendář a obrázky se nám budou hodit. Také můžete vystřihovat obrázky zvířat žijících v ZOO. V červnu plánuji zařadit zvířátkový den a opět se nám obrázky budou hodit k výrobě mapy a plánku  ZOO.

Nezapomeňte se ve středu hezky nastrojit, učesat a naladit na každoroční třídní focení . Společnou fotku uhradím z třídního fondu. V případě focení s kamarády si domluvte počet kusů. Obvyklá cena bývala 15 Kč za malou fotku. Je možné, že částka může být navýšena.

V pátek se zapojíme do akce 1. stupně vytvořením kreativního účesu, abychom  si připomněli Den biologické rozmanitosti. V tomto případě uplatní svoji fantazii hlavně maminky, které vykouzlí holčičkám určitě nápaditou vlasovou ozdobu. U kluků to bude zřejmě složitější, ale možná nějaký barevný sprej na vlasy by mohl pomocníkem….

Pečení dortu s pejskem a kočičkou se všem náramně líbilo. Kuchtíci byli velmi kreativní, pracovití a vyhladovělí, protože nakrájené dorty zmizely následující den velkou rychlostí. Povedly se a byly vynikající. Dle názoru dětí si budeme vaření brzy zopakovat. Více ve fotogalerii zde.

Do konce května vybírám 500 Kč na školní výlet. Bližší informace byly podány na třídní schůzce.

Děti, které jsou nemocné, pracují v učebnicích podle týdenního medvídkova plánu. Na každé straně jsou dole informace, jak se dané cvičení má plnit. V případě nejasností mě kontaktujte.

Sběr papíru začíná od 8. 9. 2021. Starý papír můžete vozit každou středu od 7:00 do 7:30 hodin. Balíčky musí být svázány po menším množství. Nesbíráme karton.