Měsíční plány akcí, projektů pro školní rok 2021/2022

ProsinecO kapku lepší Vánoce s Jablotronem | Jablotron

1. prosince - První otevření třídního adventního kalendáře
6. prosince - Tvůrčí psaní - Jsem malý spisovatel a ilustrátor
17. prosince - 4. pirátská výprava (do školy kostým)
21. prosince - Krmení zvířátek v okolí školy
22. prosince - Třídní vánoční besídka
23. prosince - 2. ledna 2022 - Vánoční prázdniny
3. ledna 2022 - nástup do školy :-)


1. prosince - První otevření adventního kalendářeAdventní kalendář... aneb těšíme se na Ježíška »
Od prvního prosince čeká na děti třídní adventní kalendář. Každé z dětí bude mít možnost si otevřít jedno okýnko. V kalendáři však děti nenajdou sladkosti, ale vánoční úkoly. Pokud se alespoň pokusí o splnění, malou odměnu dostanou. :-)


6. prosince - Tvůrčí psaní - Jsem malý spisovatel a ilustrátor
Je potřeba u dětí podporovat kreativitu a tak nás čeká krátký kurz (pokus) - kde se pokusíme vytvořit nějakou básničku, popletenou pohádku, ukážeme si, jak pracovat s osnovou….Není to práce na hodinu! Pokud chceme výsledek, budeme se tomu i nadále věnovat v měsíci prosinci. Na konci měsíce by měl mít každý žák nějaký výstup - prezentaci svého díla


17. prosince - 4. pirátská výprava
Již po čtvrté se vypravíme na výpravu…Záleží jen na dětech jak budou šikovné a jakou část ostrova díky splněným úkolům prozkoumají. Během této výpravy se zastavíme na dosud neznámem kontinentu - prozkoumáme jeho flóru a faunu a překonáme připravené nástrahy.


Listopad
29. listopadu - Sebehodnocení za měsíc říjen