Únor

Zakončení 1. pololetí školního roku proběhne poslední vyučovací hodinu v úterý 31. ledna rozdáním výpisů vysvědčení za toto období. Děti si přinesou složku na vysvědčení. Odměnou jim  budou pololetní prázdniny, které jsou naplánovány na pátek 3. února.


Ve středu 8. února začne plavecký výcvik, který bude probíhat celé pololetí v rámci tělesné výchovy. V tento den si děti budou nosit pouzdro a učebnici matematiky v aktovce. Věci na plavání budou mít v baťůžku - plavky, ručník, svačinu, pití, hřeben, igelitovou tašku na boty. Doporučuji  holkám celkové plavky, vlasy sepnuté do drdolu a koupací čepici. Sprchový gel zakoupím z třídního fondu. Odjezd bude od školy v 8:15, návrat v 11:00 hodin. Krátce proběhne hudební výchova, poté půjdeme na oběd. Pokud dítě bude po nemoci a nebude plavat, pojede s námi a bude výuku sledovat jako v hodině TV (bude převlečeno do trička, kraťasů a nazouváků). Kdo nemůže absolvovat plavecký výcvik, musí mít lékařské potvrzení. Jízdné je hrazeno školou. 


V týdnu 13. - 17. února probíhají jarní prázdniny. Z důvodu odstavení elektřiny je na pátek 24. února a pondělí 6. března vyhlášeno ředitelské volno.


Opět sbíráme starý papír a použitý kuchyňský olej. Svozovým dnem zůstává středa od 7:00 do 7:30 hodin. Balíčky papíru prosím svázat nebo dát do krabice. Nesbíráme kartony, špinavý a mastný papír.