Informace pro rodiče

Vážení rodiče,          

základní tempery máme, není potřeba nic kupovat.  Do VV potřebují jeden kulatý a jeden plochý štětec - na vybarvování větších ploch, ubrus, kelímek na vodu, paletu, tužku č. 1, voskovky.  :-) děkuji, Šašinková.

Cesta busem na Baťák zatím není známa.

Cena  228,- byla za plavbu, program a pirátský šátek. 

 

Náboženství 3. ročníků bude bývat v pondělí 12.45

Prosím rodiče o poslání 500,- na sešity a PS a 500,- na SRPŠ a školní akce. Tento týden stačí 500, koncem měsíce zbytek. 

Úkoly dětí píši do Bakalářů, než si všichni najdou svůj způsob značení - úkolníček, sešit daného předmětu, popř. učebnice. Tento měsíc máme téma Domov, rodina, obec.  Děti si přinesou fotografie, popř. obrázky na toto téma. Vytvoříme projekt obcí Polešovice a Ořechov, jejichž zajímavosti si projdeme a prohlédneme. Od 19. do 22. 9. si děti vytvoří jednoduchý rodokmen do sešitu, s jehož tvorbou jim prosím pomozte. Na slavnosti podzimu 30.9. si děti budou malovat bylinkové (např. levandulové,…) pytlíčky. Materiál je zajištěn.

V přízemí vytvoříme výstavku ovoce a zeleniny, prosím o přinesení  nějakého druhu  a věnování na ochutnávku. 

Všichni jste srdečně zváni na naši celoškolní podzimní slavnost.                             Děkuji za Vaši pomoc, Šašinková Miroslava