Informace pro rodiče

Dobrý den,

máme za sebou CANISTERAPII s pěti krásnými psy. Dověděli jsme se o jejich schopnostech, jak mohou pomáhat nemocným, nevidomým a jinak handicapovaným lidem.  Co mají rádi, jak se k nim máme chovat, na co všechno se mohou vycvičit. 

Víme, jak se máme chovat, když se k nám blíží rozzuřený pes(zaujmeme polohu strom vrba, či želvu- bez očního kontaktu). Děti si zkusily překážkovou dráhu, čichové rozeznávání vůní a pachů, roli nevidomého, poznávání plemen psů i na co jsou vhodní pro pomoc člověku. Nejvíc je těšilo, když si je mohly pohladit po srsti a vidět jejich radost  při plnění úkolů.

Ve čtvrtek 25. 5. ráno v 7.35 vyjíždíme na kolech a koloběžkách po cyklostezce na Moravský Písek, kde budeme zkoumat život v mokřadu s odborníkem. Kdo dojíždí, má možnost půjčit si koloběžku i přilbu ze školní družiny. Do batůžku nabalte svačinu, pití a tužku.                                     Děkuji, Šašinková

Děti mohou nosit doplatek 1 500,- na adaptační kurz  v Mohelnici.                                                                                                    

- každou středu plavání, končíme 28.6. 2023                                 . 

Náboženství 3. ročníků bude bývat v pondělí 12.45