Informace - školní rok 2021/2022

Prosím nezapomenout 2 složky,v každé alespoň 5 eurosložek.

Geometrie bude pravidelně každé úterý.Ve středu matematiku nemáme,tak budou děti dostávat v geometrii D.Ú a ve středu mi ji přinesou k opravě,i když matematiku nemáme. Geometrii budu posílat na víkend domů,ať si můžete projít,něco znovu narýsovat,atd

Zavádím velké přestávky venku - v době, kdy nebudu mít dozor ve škole. Děti se budou moci rozhodnout, zda se půjdou proběhnout ven nebo budou chtít zůstat ve škole (svačit budeme na čerstvém vzduchu).

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ MI PIŠTĚ NA EMAIL VERONIKA.BELASKOVA@ZSPOLESOVICE.CZ

ŘÍJEN

6.10. Podzimní slavnosti-slavnosti budou probíhat už od rána ve tříde. Něco hezkého budeme vyrábět s podzimní tématikou. Odpoledne budu moc ráda za účast-děti vystaví své výtvory, které si budou moci přítomní zakoupit za symbolickou částku, popřípadě zájemci vyrobit své vlastní. Výtěžek této akce půjde na dobrou věc a to na adopci na dálku. Srdečně Vás tímto zvu a budu se těšit na Vaši účast.

19.10. Den stromů

26.10. Podzimní prázdniny

27.10. Podzimní prázdniny

28.10. Státní svátek