Návštěvnost:

Vážení žáci, rodiče, prarodiče, přátelé školy,

ve dne 25. 5. 2018 se na naší škole uskuteční Den Afriky.

Protože jsme již dlouhá léta "adoptivními rodiči" dívky z Guiney, rádi bychom s našimi žáky nahlédli na způsob života právě na tomto kontinentu.

Součástí tohoto projektu budou i výstavy Hladová planeta a Supermarket Svět, které můžete v prostorách naší školy zhlédnout i po projektovém dni.

Rádi bychom Vás touto cestou rovněž pozvali na besedu, která se uskuteční dne 24.5.2018 od 18:00 hod. v kině Panorama v Polešovicích a jejímž obsahem bude seznámení se životem lidí v Africe, promítání fotografií,...

Bližší informace naleznete v přiloženém plakátu- zde

Těšíme se na Vaši účast!

Schůzka rodičů budoucích prvňáků

Milí rodiče budoucích prvňáků,

informativní schůzka se uskuteční v pondělí 25. června v 16 hodin v současné čtvrté třídě. Na schůzce probereme pomůcky a vybavení, předměty a chystané akce, stravování, školní družinu a další důležité veci.

Na setkání se těší Radim Pikner, ředitel a Zuzana Nedorostková budoucí třídní učitelka vašich dětí.

15. 5. 2018 Zobrazit méně