Mikulášská nadílka- 1. stupeň

Začátek pro děti nejkrásnějšího očekávání v roce byl v pondělí 3. 12. 2018 všem žákům a žákyním naší školy ještě umocněn návštěvou filmového představení Čertoviny. Jak již název napovídal, na promítacím plátně se dal očekávat nějaký ten čert. Což se také vyplnilo, pohádka se jimi přímo hemžila. Jenomže čerti nezůstali jenom v pohádce, ale znenadání se zjevili přímo v kině! Řetězy řinčely, slzy se koulely, hříšníci slibovali, někteří dokonce do pytle sebráni byli a peklu jen o tenký vlásek unikli. Naštěstí na tu umouněnou chásku dohlížel Mikuláš, který k nám také zavítal i se dvěma anděly. Ti se u něho moc přimlouvali, protože se jim líbily básničky a písničky, které si pro ně děti připravily. Protože všechny nakonec slíbily, že se nad svými prohřešky zamyslí a co nejdříve je napraví, dostaly od Mikuláše a andílků sladké dobroty. A čerti? Ti se mohou s prázdným pytlem vrátit do pohádky.

3. 12. 2018 Zobrazit méně