Atletický čtyřboj Velehrad- 2. stupeň

V úterý 7.5.2019 se naši starší sportovci zúčastnili atletického čtyřboje na Velehradě, kde závodilo téměř 50 závodníků ve 4 kategoriích (mladší, starší, dívky, chlapci). Jednotliví závodníci museli každý zvládnout 4 disciplíny – skok daleký, 60m, 600m, vrh koulí a k tomu smíšenou štafetu.  Naši školu reprezentovalo 8 žáků od 6.-9.tř.  Všichni se statečně prali nejen se soupeři, ale také s chladným ranním počasím.  Všichni podali skvělé výkony a dokázali, že i v dnešním světě počítačů a jiných technologií nejsou žádná ořezávátka a sport je baví. Nakonec ze čtyř kategorií získali 3 zlaté medaile a jednu stříbrnou, starší štafeta přivezla vítězný pohár, mladší skončila na 2.místě. Moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Jsem na vás hrdá nejen za výsledky, ale i za to, jak jste se k sobě chovali, pomáhali si, povzbuzovali se a chovali se fair play.

R.Šimková

Školu reprezentovali: Nikola Maurerová, Marie Jestřabíková, Michal Dvouletý, Rostislav Hrančík, Vilém Jakeš, Daniela Ottová, Vilém Jakeš, Anna Konečná, Tomáš Jirchář

VÝSLEDKY:

1.MÍSTO  NIKOLA MAUREROVÁ – mladší