Otevřený dopis autorovi článku Šikana ve 2. třídě! “Tým bojovníků” vedly tři osmileté holky

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé školy,

v příloze níže najdete otevřený dopis zástupkyně ředitele ZŠ Polešovice, Mgr. Ireny Bělohradové, který adresuje redakci DDK, panu P.Čechovi, ředitelům okolních škol a starostům okolních obcí.

9. 10. 2019 Zobrazit více

Přijímací řízení- informace

Jednotná přijímací zkouška, jež se koná ve dvou termínech, je v řádném termínu stanovena na dny:

Čtyřleté obory, včetně nástavbového studia:

• 1. termín: úterý 14. dubna 2020
  • 2. termín: středa 15. dubna 2020

Obory šestiletých a osmiletých gymnázií:

• 1. termín: čtvrtek 16. dubna 2020
  • 2. termín: pátek 17. dubna 2020

Jednotná přijímací zkouška v náhradním termínu je stanovena pro všechny uvedené obory vzdělání na dny:

• 1. termín: středa 13. května 2020
  • 2. termín: čtvrtek 14. května 2020

Elektronická publikace „Kam na školu ve Zlínském kraji“ obsahuje kompletní informace o možnostech studia ve středních a vyšších odborných školách v rámci celého Zlínského kraje v nadcházejícím školním roce.

Naleznete zde informace o jednotlivých oborech ve všech středních a vyšších odborných školách a aktuální nabídku vybraných oborů středního vzdělávání, které jsou finančně podporovány z rozpočtu Zlínského kraje v rámci systému „Podpora řemesel v odborném školství“. Součástí publikace jsou také informace o přijímacím a odvolacím řízení.

Přiložené soubory

Kam na školu ve Zlínském kraji- rozkliknout

Atlas školství- webové stránky zde

7. 10. 2019 Zobrazit méně