Otevřený dopis autorovi článku Šikana ve 2. třídě! “Tým bojovníků” vedly tři osmileté holky

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé školy,

v příloze níže najdete otevřený dopis zástupkyně ředitele ZŠ Polešovice, Mgr. Ireny Bělohradové, který adresuje redakci DDK, panu P.Čechovi, ředitelům okolních škol a starostům okolních obcí.

9. 10. 2019 Zobrazit více

Metodik prevence patologických jevů- info

Mgr. Veronika Procházková

veronika.prochazkova@zspolesovice.cz

Konzultační hodiny: na základě předchozí domluvy

Naším cílem je vytvořit pro žáky bezpečné školní klima. V součinnosti metodik prevence, výchovný poradce, speciální pedagog a všichni pedagogičtí i nepedagogičtí pracovnící konáme tak, abychom Vašim dětem vytvářeli bezpečné prostředí, ve kterém se budou zdravě vyvíjet.

Pro dobré klima školy potřebujeme i Vaši spolupráci. Jsme přesvědčeni o tom, že jste odborníky na své dítě. Znáte je nejlépe. Můžete se na mě obrátit osobně, emailem nebo pomocí aplikace na našich webových stránkách Nenech to být,

pokud se vyskytne:

- problém ve vztazích

- psychické a fyzické násilí

- zneužití návykových látek

- vandalismus, krádeže, ničení cizích věcí

- rasismus a menšinová intolerance

- nebo jiný problém negativně ovlivňující vývoj dítěte.

Jestliže zaznamenáte problém u dítěte netýkající se školního prostředí, existuje spoustu nápomocných organizací, např. www.linkabezpeci.cz. Další najdete ve složce POMOC.

7. 10. 2019 Zobrazit méně