Upozorňujeme všechny žáky i rodiče,

že od 27.5. do 1.6. se budou z důvodu uzavírky ulice Školní u naší školy otáčet autobusy.

Dbejte, prosím, zvýšené opatrnosti.

Kdy se opět otevře naše škola?

Vážení rodiče, milí žáci,

podle plánu zveřejněného vládou by mohly první děti přijít opět do školy 25. května. Pokud půjde všechno dobře, mohly by do školy přijít děti z prvního stupně. Přítomnost bude dobrovolná.

Podrobnosti postupného otevírání školy zveřejníme v momentě, kdy budou ze strany ministerstva školství zveřejněny podrobné podmínky, za kterých bude moci výuka po 25. květnu probíhat.

V tuto dobu probíhá intenzívní vzdělávání na dálku a pro mnoho učitelů, žáků i rodičů to znamená mnoho práce navíc. Jiní zase o možnost zapojit se do vzdělávání zcela přišli. Všichni se už těšíme na den, kdy naše škola opět ožije ruchem a křikem a smíchem našich žáků. To bude znamenat, že virus je poražen a život běží dál, jako dříve.

Jakmile budeme vědět více, budeme vás informovat.

Radim Pikner, ředitel

17. 4. 2020 Zobrazit méně