Vážení rodiče, milí žáci,

v pondělí 30. listopadu bude mít většina žáků opět možnost navštívit školu. Epidemiologická situace je stále nejistá a otevření školy bude pro nás pro všechny zkouškou, zda lze uřídit 300 lidí v jednom domě tak, aby všichni zůstali zdraví.

Přečtěte si, prosím,

pravidla organizace vzdělávání v naší škole, platná od 30.11.

Každý z nás bude mít svůj úkol. Na každém z nás bude záležet, zda a jak dlouho bude škola moci býti otevřena.

Věřím, že společně to dokážeme!

Radim Pikner, ředitel

Možnost půjčení knih ze školní knihovny

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k současné situaci, kdy jsou knihovny zavřeny a rovněž obchody s knihami zatím nebyly otevřeny, nabízíme možnost zapůjčení knih ze školní knihovny.

Postup je následující:

1/ Kontaktujte paní uč. Blahovou na adrese: michaela.blahova@zspolesovice.cz s dotazem na zapůjčení konrétní knihy, případně dotazem o radu na tip na zapůjčení knihy určitého žánru, druhu.

2/ Paní uč. Blahová vám odpoví a domluvíte si konkrétní termín k vyzvednutí knihy

Neváhejte a využijte naší nabídky!

20. 11. 2020 Zobrazit méně