OA UH

Milí uchazeči o studium, vážení rodiče,

záleží nám na zdraví žáků a našich zaměstnanců, nechceme ochromit další provoz a výuku na naší škole i na okolních základních školách. Proto jsme se na základě nově vydaných pravidel rozhodli, že hromadnou akci Den otevřených dveří 26-27.11. rušíme
a nahradíme ji jinými aktivitami, které uchazečům představí školu a nabízené obory.

Věříme, že v lednovém termínu bude situace příznivější, budeme moci Vás uvítat v naší krásné budově a naživo ukázat prostředí
a vybavení školy. Prozatím Vám tedy nabízíme:

·        Den otevřených dveří v termínu 14. ledna 2022

·        Tématická videa o naší škole a našich oborech na stránce Střední škola / Den otevřených dveří.

·        Nejčastější otázky a odpovědí zájemců o studium: Střední škola / Otázky a odpovědi.

·        Naše profily na Facebooku a Instagramu, kde přinášíme aktuální informace. Mimo jiné pod hashtagem #OAUHživě můžete už teď nalézt zajímavá videa.

·

·        Možnost individuální konzultace či návštěvu naší školy - vyplňte prosím kontaktní formulář a my se Vám do druhého pracovního dne ozveme.

Děkujeme za pochopení.

Kolektiv zaměstnanců OAUH