Okresní atletický čtyřboj 2.st. Velehrad 24.5.2023

 Naši sportovci se 17. 5. 2023 zúčastnili atletického čtyřboje 2. stupně, který se konal na školním víceúčelovém hřišti na Velehradě. V rámci atletického čtyřboje žáci soutěžili v běhu na 50 m., běhu na 600 m., skoku dalekém, hodu medicinbalem (kriketovém míčkem v mladší kategorii) a závody uzavíral štafetový běh. Soutěž byla výborně organizována a žáci ji pojali od počátku velmi vážně a zodpovědně. Do poslední disciplíny se prali statečně o každý bod a vteřiny, což se taky potvrdilo ve finálním sčítání výsledků jednotlivých disciplín. Naši žáci i žákyně byli velmi úspěšní a patří jim velká pochvala za výbornou reprezentaci školy.

Školu reprezentovali:  Eliška Peterková, Filip Vávra, Ondřej Hrančík, Markéta Šoustková, Martin Macháň, Vojtěch Šmít, Ludmila Pavlíčková, Jakub Dřímal, Prokop Bednářík, Andrea Šimečková, Anděla Hrančíková, David Kaštánek, Sofie Měšťánková, Roman Šmehlík, Laura Podráská.

Umístění na stupni vítězů:
1. místo ve čtyřboji v kategorii 8. – 9. tř. – Martin Macháň

1. místo ve štafetě – Vojtěch Šmít, Martin Macháň, Filip Vávra, Ondřej Hrančík

2. místo ve čtyřboji v kategorii 8. – 9. tř. – Ondřej Hrančík

3. místo ve čtyřboji v kategorii 8. – 9. tř. – Vojtěch Šmít

3. místo ve čtyřboji v kategorii 8. – 9. tř. – Ludmila Pavlíčková

3. místo ve čtyřboji v kategorii 6. – 7. tř. – Sofie Měšťánková

3. místo ve čtyřboji v kategorii 6. – 7.tř.  – Andrea Šimečková

 https://eu.zonerama.com/ZSPolesovice/Album/9830133