Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 

V pátek 26. ledna se konal na naší škole další ročník vědomostní soutěže pro žáky 4. a 5. tříd. Do soutěže se stejně jako v přechozích letech zapojily i děti ze ZŠ Nedakonice a Ořechov. Soutěžilo se ve třech disciplínách – ve všeobecných znalostech, sudoku a angličtině.  Podle výsledkové listiny lze usoudit, že znalosti žáků byly poměrně vyrovnané a na předních místech se tak umístily děti ze všech tří škol. Gratulace a pochvala za vynaloženou snahu patří nejen těm, kteří obdrželi nejvyšší počet bodů, ale i ostatním zúčastněným.

Pořadí v jednotlivých disciplínách:

VŠEOBECNÉ ZNALOSTI:

1. Jitka Davidová                           30 bodů                               ZŚ Polešovice

    Tomáš Peterek                           30 bodů                               ZŚ Polešovice

2. Karel Rais                                   27 bodů                               ZŚ Ořechov

3. Jakub Novotný                         24 bodů                               ZŚ Nedakonice

    Karolína Obdržálková              24 bodů                               ZŠ Nedakonice

    Natálie Bartošová                     24 bodů                               ZŚ Polešovice

 

4. Šimon Bednařík                        23 bodů                               ZŚ Polešovice

    Viola Drobilová                          23 bodů                               ZŚ Polešovice

    Michal Chlachula                       23 bodů                               ZŠ Nedakonice

    David Horák                                23 bodů                               ZŠ Nedakonice

 

5. Tomáš Trávníček                      22 bodů                               ZŚ Polešovice

    Veronika Soustružníková       22 bodů                               ZŚ Polešovice

 

SUDOKU:

1. Marie Bartošíková                   12 bodů                               ZŚ Polešovice

2. Lukáš Lubojacký                       11 bodů + obtížnost 3     ZŚ Polešovice

3. Magdaléna Nevařilová           11 bodů                               ZŚ Polešovice

 

4.        Veronika Pančochová      10 bodů                               ZŚ Polešovice

            Filip Hrančík                        10 bodů                               ZŚ Polešovice

            Veronika Kubíčková         10 bodů                               ZŠ Ořechov

            Kristýna Bilíková                10 bodů                               ZŠ Nedakonice

 

5.        Roman Chmelař                 9 bodů                                  ZŚ Polešovice

            Markéta Stodůlková        9 bodů                                  ZŠ Ořechov

 

ANGLICKÝ JAZYK:

4. třída

1.     místo             28 bodů        Jiří Culek                              ZŠ Ořechov

2.     místo             25 bodů        Tadeáš Sluka                       ZŠ Nedakonice

3.     místo             23 bodů        Jakub Matějíček                ZŠ Nedakonice

4.-5. místo         18 bodů        Eva Bodnar                         ZŚ Polešovice

4.-5. místo         18 bodů        Martin Macháň

5. třída:

1.     místo             31 bodů        Veronika Doležalová        ZŚ Polešovice

2.     místo             30 bodů        Julie Plačková                     ZŚ Polešovice

3.     místo             29 bodů        Viktor Šoustek                   ZŚ Polešovice

4.- 6. místo        27 bodů        Sabina Šudřichová                        ZŠ Nedakonice

                                                     Sára Heliová                                   ZŠ Ořechov

                                                     Patrik Bečica                       ZŠ Polešovice

 

 fotogalerie

Kolektiv učitelů ZŠ Polešovice

29.1.2018