V úterý 10. prosince jsme v našich třídách měli trochu odlišnou hodinu angličtiny. Přivítali jsme u nás totiž návštěvu až z dalekého Tchaj-wanu.  Stephie a Lukáš se přijeli podívat do naší školy a my jsme toho využili a zeptali jsme se jich na spoustu věcí týkajících se života v Tchaj-wanu. Dozvěděli jsme se, jak tam lidé slaví Vánoce, kdo jim nosí vánoční dárky, jaké je typické tchaj-wanské jídlo atd. Stephie vyprávěla své zážitky z pracovního pobytu v Austrálii a jak se seznámila s Lukášem. Lukáš nám pak vysvětlil, jak funguje jejich fotbalový klub Teamakers, kolik má členů a jak často trénují. Sice to nebyla klasická hodina angličtiny, ale procvičili jsme si základní znalosti angličtiny a odnesli jsme si spoustu zajímavých informací.

žáci 5.A a 5. B