I v letošním roce pokračuje projekt PATRONSTVÍ. Projekt spočívá v tom, že si deváťáci vyberou své kamarády z 1.tříd, o které se budou po celý rok starat a budou jejich kamarády – patrony. Společně během roku budou podnikat různé společné aktivity.

Vše začalo prvního září, kdy patroni přiváděli prvňáčky na pódium, kde jim pan ředitel slavnostně předával klíč.

Fotogalerie

Druhý den jsme naše nejmenší čekali u vchodu do školy, pomohli jim přezout se a usadit je ve třídě na své místo. Druhou hodinu jsme je prováděli po naší nádherné školičce a den jsme ukončili společným obědem. Další dny budeme našim svěřencům pomáhat ráno u školy a o velkých přestávkách. Po prvním měsíci ve škole začneme se společnými aktivitami, na které se již těšíme.

Patronství 1.A a 9.A- fotogalerie patronů a jejich prvňáčků