Polešovický Masterchef

V úterý 29. ledna se uskutečnila úvodní část prvního kola kuchařské soutěže POLEŠOVICKÝ MASTERCHEF. Přípravy úvodní studené kuchyně, ve které soutěžící předvedli své kuchařské umění při tvorbě pomazánek, se zhostili žáci čtvrtých až šestých tříd. Od začátku byli všichni velmi aktivní, šikovní, spolupracovali, jídlo měli dopředu vyzkoušené, a tak bylo pro porotu velmi těžké rozhodnout, které dva týmy z šesti vybrat. Nakonec zvítězili kluci ze 4.B se svou tuňákovou a mrazíkovou pomazánkou, na druhém postupovém místě se umístily holky z 6.A s tuňákovou a celerovou pomazánkou. Rozhodnutí bylo opravdu velmi složité, neboť kvalita připravených pokrmů byla velká, což ostatně zhodnotily také návštěvnice ze zahraničí, které jsou zrovna v naší škole v rámci projektu Edison.

Všem účastníkům děkujeme a postupujícím budeme držet palce do druhého kola, kde budou vařit spolu se dvěma vítězi z druhé části prvního kola, která se uskuteční v úterý 5. února v prostorách školní kuchyňky.

Dobrou chuť!

Postupující týmy: