ŠKOLNÍ TURNAJ VE FLORBALE 2018-2019

Školní turnaj ve florbale 2018/2019

I v letošním roce se uskuteční oblíbený školní turnaj ve florbale pro žáky 2.-9.třídy. Přihlašovat družstva 4+1 / z jedné třídy může být i více družstev/ můžete u p.uč. Šimkové nebo se zapisovat na nástěnce v 1.patře.

Družstva nemusí mít vlastní hokejky. Podle počtu přihlášených družstev budeme  hrát ve skupinách systémem každý s každým. Poté následuje finálová skupina / postupují 2 nejlepší družstva ze skupin/. Soutěž je vyhlášena i pro nejlepší střelce. Hracím dnem bude úterý či pátek, hrát se bude od listopadu do května, v červnu vše vyvrcholí utkáním se silným týmem učitelů.

Nastudujte pořádně pravidla – družstva musí mít jednotná trička /barva/, jinak nebudou moci hrát.  Aktuální informace sledujte na školních webových stránkách a na nástěnce v prvním patře školy /naproti 4.A třídy/.