ŠKOLNÍ ROK 2020-2021

CELOROČNÍ: ATLETIKA DO ŠKOL, OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ, OLYMPIJSKÝ ODZNAK

25.9. 2020 -  10ATLETICKÝ ČTYŘBOJ POLEŠOVICE- přeloženo kvůli covid 19 na jaro2021 - pro letošek zrušeno

1.4.2021  Velikonoční výzva

Abychom trošku zpestřili hodiy tělesné výchovy v distační výuce, rozhodli jsme se vyhlásit velikonoční výzvu, úkolem bylo nachodit nebo naběhat za týden co nejvíce kilometrů. A jak to dopadlo? Vše najdeteZDE

Fotky najdete na zoneramě.

Děkuji vám všem za velkou podporu a nachozené kilometry - nachodili jste téměř 7000km - 173 účastníků., z toho vaši učitelé přidali 513km, což je skvělý počin. Podle ohlasů se  výzva moc líbila, děkovali jste, že vás rozhýbala a že jste vrátili ke svým aktivitám, že jste strávili krásný čas v přírodě i s rodinami, kamarády, překonali a překvapili sami sebe apod. A o tom ta výzva byla. Nemusíte být mistři světa, důležité je, že vás sportování baví a to je to, o co se snažíme. Bez pohybu to prostě v životě nejde.  Všem moc gratuluji, dokázali jste v této nelehké době, že se umíte pro něco nadchnout a to je moc důležité.

Ale přesto vítězem je 3.třída, výsledky jsou velmi těsné. Nejlepším v jednotlivcích byl Šimon Bednařík, Kačenka Chrenčíková, sourozenci Šottlovi, Tomáš Pavlíček.