DOD - Střední škola filmových, multimediálních a počítačových technologií - Zlín

Dny otevřených dveří Střední školy filmových, multimediálních a počítačových technologií ve Zlíně-Kudlově, které se budou konat v pátek 11. listopadu a v sobotu 12. listopadu 2022, vždy od 9.00 do 17.00 hod.

Tato akce není jen obyčejnou prohlídkou školy, ale pro návštěvníky je rovněž interaktivní zábavou. Je možné vyzkoušet si například virtuální realitu a podívat se do virtuální laboratoře, kreslenou animaci v programu Krita, dabing, kteroukoliv pozici ve filmovém štábu (střih krátkého filmu, barvení videoklipu, zvučení filmu, sekvenční natáčení, interaktivní natáčení krátkého filmu), malbu na sklo a jiné výtvarné techniky, profesionální vizualizaci propagačních předmětů, zahrát si počítačovou hru nebo si prohlédnout zdrojové kódy, zjistit jak funguje 3D tiskárna či modelování stolu a židle v 3D programu nebo si nechat zhotovit fotografii na památku a ještě mnoho dalšího.

Bližší informace v přiloženém souboru.

Soubory