Olympiáda v anglickém jazyce

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce je pro tento školní rok úspěšně za námi. Soutěž měla tradičně dvě části – písemnou a ústní. Písemná proběhla již v prosinci a účastnili se jí žáci celého 2. stupně. Tato část obsahovala poslech, porozumění čtenému a mluvnici. Ti nejlepší postoupili do kola ústního, které proběhlo v úterý 7. února. Žáci soutěžili ve dvou věkových kategoriích. Vítěz každé kategorie postupuje do okresního kola, které se uskuteční v březnu na ZŠ Unesco v Uherském Hradišti. Všem soutěžícím děkujeme za účast a nadšení pro angličtinu a vítězům moc blahopřejeme.

 

kategorie 6. a 7. třída                          kategorie 8. a 9. třída                               

  1. Martin Kotásek                                1. Nela Hlaváčková
  2. Žofie Šoustková                                  2. Dominik Bureš
  3. Melissa V. Mahdalová                        3. Tomáš Žádník