Vážení rodiče, milí žáci,

okres Uherské Hradiště patří mezi infekcí Covid -19 nejvíce zasažené regiony v celé republice. Je možné, že v nejbližších dnech budeme muset přejít na distanční vzdělávání.

Nedávno jsme všem žákům školy zřídili účty, díky kterým mají možnost využívat nástroj Google Classroom (Učebna).

Na tomto místě najdete informace, návody a odkazy, které vám v používání Google Classroom pomohou.

Jméno a heslo k účtu Google

Přihlašovací jméno pro všechny je ve tvaru jmeno.prijmeni@zspolesovice.cz (např. jan.novak@zspolesovice.cz)

Žáci první a druhé třídy obdrželi hesla od třídních učitelů. Od třetí třídy si žáci tvořili hesla sami a zkoušeli se již ve škole do aplikace přihlásit.

Pokud byste měli problém s přihlášením, nebo jste zapomněli heslo, napište nám na zspolesovice@zspolesovice.cz a my vám obratem pošleme heslo nové.

Jak používat Učebnu?

Zde nabízíme několik užitečných odkazů.

Nápověda pro aplikaci učebna

1. část - instruktážní video

2. část - instruktážní video

JEDNOTLIVÉ ÚKOLY V GOOGLE CLASSROOM - JAK NA NĚ?

Dokument vysvětlující možnosti vyplnění a odevzdání jednotlivých úkolů

VIDEA VYSVĚTLUJÍCÍ JEDNOTLIVÉ KROKY PRI PRÁCI V GOOGLE CLASSROOM

Jak se přihlásit do GC - video

Jak se zapsat do GC pomocí pozvánky v emailu - video