Milí žáci, vážení rodiče,

děkujeme za přístup, nasazení a podporu ve školním roce 2019/2020.  Věřím, že po podivném jaru budeme moci v září školu otevřít pro všechny. Neskákejte po hlavě do neznámé vody, ať se všichni opět šťastně shledáme!

Přejeme Vám krásné prázdniny.

Těšíme se na vás!

Vzdělávání probíhá i v době nouze

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k tomu, že v současnosti nikdo neví, jak dlouho bude škola uzavřena, umísťují učitelé každý den na stránky tříd úkoly a podněty pro domácí vzdělávání v době nouze.

Sledujte, prosím, stránky své třídy a v rámci svých možností tyto úkoly plňte. Využijte čas ke smysluplnému vzdělávání. Až se vrátíme do školy, budete obtížně dohánět spolužáky, kteří pracují soustavně.

V případě jakéhokoli problému se můžete obracet na učitele emailem. Naše adresy jsou ve tvaru jmeno.prijmeni@zspolesovice.cz.

Radim Pikner, ředitel školy

Celé znění mimořádného opatření ke stažení

1. 4. 2020 Zobrazit méně