Vážení rodiče, milí žáci,

v důsledku opatření vlády České republiky je škola od

1. března 2021 uzavřena pro všechny žáky.

Pro všechny žáky pokračuje povinná distanční výuka.

Žáci mají nárok na odběr oběda ve školní jídelně. Kdo má zájem o odběr oběda, musí si oběd přihlásit. Objednané obědy se vydávají do vlastních nádob denně od 10:30 do 11:30.

Po dobu jarních prázdnin nemají žáci nárok na dotovaný oběd. Je možné si přihlásit oběd za plnou cenu 65,-Kč.

Škola nevydává potvrzení o uzavření školy pro potřeby ošetřovného.

Pokyn MŠMT pro provoz školy (176.3 kB)

Informace k ošetřovnému

Děkujeme za pochopení

Aktualizované rozvrhy synchronní výuky ke stažení

I. stupeň                           II. stupeň

Kvalita připojení k Internetu a výpadky Učebny Google

Vážení rodiče, milí žáci,

poslední dobou zaznamenáváme výpadky připojení při online výuce. Většinou se jedná o krátkodobé výpadky, ale velmi znepříjemňují práci všem účastníkům a kazí celkové vyznění streemovaných lekcí.

Samozřejmě nás tento stav trápí a přemýšlíme, jestli jsme schopni jako škola s tím něco dělat. Vzhledem k tomu, že sledujeme pomalé a postupné zhoršování stavu, domníváme se, že příčinou je rostoucí počet připojených škol a žáků do systému Google Suite a tím pádem neustále rostoucí zatížení serverů společnosti Google.

Nemyslíme si, že problém je v připojení školy. Naše rychlost připojení je velmi nadstandartní a stabilní. Pro informaci přikládám výsledek aktuálního měření rychlosti v 10 hodin dopoledne, čili v době největšího zatížení sítě.

InternetZajištění distanční výuky klade na lidi i techniku velmi vysoké nároky. Děláme co můžeme, abychom pro naše žáky zajistili plnohodnotné vzdělávání, ale ne vždy se to z různých důvodů daří. Prosíme proto o trpělivost, pokud zrovna něco nefunguje podle vašich představ.

Děkuji za pochopení

Radim Pikner, ředitel