Vážení rodiče, milí žáci,

v důsledku opatření vlády České republiky je škola od

1. března 2021 uzavřena pro všechny žáky.

Pro všechny žáky pokračuje povinná distanční výuka.

Žáci mají nárok na odběr oběda ve školní jídelně. Kdo má zájem o odběr oběda, musí si oběd přihlásit. Objednané obědy se vydávají do vlastních nádob denně od 10:30 do 11:30.

Po dobu jarních prázdnin nemají žáci nárok na dotovaný oběd. Je možné si přihlásit oběd za plnou cenu 65,-Kč.

Škola nevydává potvrzení o uzavření školy pro potřeby ošetřovného.

Pokyn MŠMT pro provoz školy (176.3 kB)

Informace k ošetřovnému

Děkujeme za pochopení

Aktualizované rozvrhy synchronní výuky ke stažení

I. stupeň                           II. stupeň

Výsledky národního testování SCIO

Vážení přátelé, rodiče, žáci,

také letos jsme se rozhodli zapojit do testování žáků 9. ročníků, které pořádá společnost SCIO. Z naší školy se zúčastnilo 16 žáků, kteří měli zájem zjistit, jak si stojí na konci studia a před přijímacími zkouškami na střední školy. Testování proběhlo v listopadu a prosinci 2020 online v klidu domova.

Výsledky nás velmi potěšily, jelikož naši žáci prokázali znalosti a dovednosti na úrovni některých nižších gymnázií. Současně jsou tyto výsledky potvrzením skutečnosti, že žáci jsou schopni získat kvalitní vzdělání i formou distanční výuky a naše škola je schopna jim toto poskytnout.

Analytickou zprávu za naši školu si můžete prohlédnout zde (718.41 kB).

Děkuji všem učitelům, kteří mají na tomto výsledku zásluhu, a věřím, že se nám podaří udržet nastavený trend i do budoucna. Dík patří též zapojeným žákům za trpělivost a vůli se učit. Věřím, že výsledky přinesou uklidnění před přijímačkami pro žáky i rodiče.

Radim Pikner, ředitel

13. 1. 2021 Zobrazit méně