Vážení rodiče, milí žáci,

je pravděpodobné, že od 10.5. se do školy v rotačním systému vrátí žáci druhého stupně.

Vzhledem k vývoji epidemie ve Zlínském kraji však není jisté, zda k tomu opravdu dojde.

Pokud dojde k otevření školy pro druhý stupeň, nastoupí od 10. 5. žáci 6. a 8. ročníku, od 17. 5. potom žáci 7. a 9. ročníku.

Závazné informace zveřejníme na tomto místě hned, jakmile je budeme mít k dispozici.

Děkujeme za pochopení

Základní informace k otevření školy 12. 4.

• do školy půjdou děti z I. stupně
  • výuka bude probíhat rotačním způsobem - týden doma, týden ve škole
  • 12. 4. zahájí prezenční výuku třídy 1.A, 2.A, 4.A a 5.A
  • do školy je možné přijít od 7:15, testovat se bude ve třídách
  • po celou dobu pobytu ve škole musí mít žáci respirátor, nebo chirurgickou roušku.
  • žáci budou 2x týdně testováni na COVID 19 testem z okraje nosu
  • test je podmínkou účasti na výuce ve škole
  • test lze nahradit potvrzením o prodělání nemoci v posledních 90 dnech
  • školní družina poběží pro 1. - 3. ročník
  • strava bude přihlášena pro všechny žáky na prezenční výuce

V naší škole budeme používat testy značky Singclean. Jak probíhá test se můžete podívat zde.

Informace o ochraně osobních údajů při testování

Podrobná pravidla organizace výuky od 12. 4. ke stažení

Srandičky s trapnomágem

Dnes jsme měli ve škole speciálního hosta. Naše pozvání přijal kouzelník Richard Nedvěd, kterého si jistě pamatujete z 1. série soutěže Česko Slovensko má talent, kde vítězství unikl jen o vlásek. Téměř stovka dětí zažila „trochu“ jinou 5. vyučovací hodinu. Sice jen za kamerami svých počítačů, ale naplno. Viděli jsme kouzla a kouzelnické triky provedeny na vysoké kouzelnické úrovni Richardovi vlastní. Cílem bylo rozveselit naše pracovité žáky a tím je hlavně odměnit za jejich celoroční píli a zodpovědný přístup ke školním povinnostem. Vážíme si vaší práce. Věříme, že se vám hodina líbila a užili jste si ji.

28. 4. 2021 Zobrazit méně