Kačka M:

+ velice dobrá strava, plus k tomu vtipný jídelníček, velmi příjemní majitelé chaty i jejich o něco menší společníci pejsci, malinké, ale zato útulné pokojíčky, trpělivost učitelů a ochota na svahu i na chatě.

- sprchy

Dan:

Na lyžařském kurzu jsem se dost naučil lyžovat - ježdění v pluhu nebo zatáčení nebo vyjíždění svahu, ale nenaučil jsem se moc zatáčet doleva, ale na pravou stranu mně to jde dobře. Měl jsem štěstí, protože mě trénovala paní učitelka Šimková a učila mě dost dobře.

Eliška:

Tento lyžák se mi velice líbil. Měli jsme dobré vedoucí. I kolektiv byl velice dobrý. Jsem ráda ,že se naučili všichni lyžovat, a aktivity jako lyžování se jen tak nevytratí. Chata byla dobrá a byla i dost blízko sjezdovky. Jen mě na chatě mrzelo, že tam byla jen jedna sprcha. Dokonce nám vyšlo i počasí.

Lukáš G.:

Kdybych měl lyžák shrnout 1 slovem, řekl bych Awesome.

Ondra:

Hodně  mě bavily hry, karaoke, sauna a jak jsme šli do kádě a váleli se ve sněhu. Největší radost jsem měl, že jsem naučil kamaráda lyžovat, to bylo pro mě byl velký  zážitek z lyžáku.

Lukáš S.

Hlavním účelem bylo, abychom se naučili lyžovat, což se dost dobře podařilo. Hlavní byla trpělivost, co učitelé měli, což je to nehlavnější,ale taky že  to učitelé s nikým nevzdali.

Kačka J.

V úterý a ve čtvrtek jsme místo čtení luštili logické úkoly. Z úkolů jsme vyřešili sedm, ale dostali jsme za to pouze dva body, protože tam byly rovnice, které jsme se ještě neučili a to nebylo fér.

Jolča:

+ Lyžařský kurz se mi velmi moc líbil. Naučila jsem se tam lyžovat a nejenom to ale taky jsem si tam užila spoustu legrace. Hráli jsme různé hry, ale taky jsme viděli prezentace o výzbroji na horách, nebezpečí na horách a taky desatero na lyžaře. Bylo to velmi poučné a zajímavé. Děkuji všem kuchařkám za tak dobré jídlo a taky učitelům za to, že to ten týden s námi vydrželi.

- Jediné, co mi vadilo na chatě, byly sprchy.

Zuzka:

Na lyžáku se mně líbilo. Byla tam bačsauna a bačkádˇ. Hodně dobře tam vařili, pokoje byly hezké, ale bylo tam málo sprch, takže tam byly fronty.

Jana:

+ Velmi dobré šéfkuchařské  dovednosti, útulné prostředí chaty a okolí, učitelé se na různých pobytech chovají jinak než ve škole, děti ,které neuměly lyžovat,  se naučily lyžovat ,                                                                                                    dostatek jídla, hodnocení  pokojů, vtipný jídelníček.

- sprchy