ZMĚNY V PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ

Prezentace- přijímací řízení

Jednotná přijímací zkouška, jež se koná ve dvou termínech, je v řádném termínu stanovena na dny:

Čtyřleté obory, včetně nástavbového studia:

• 1. termín: 12. 4. 2021
  • 2. termín: 13. 4. 2021

Obory šestiletých a osmiletých gymnázií:

• 1. termín: 14. 4. 2021
  • 2. termín: 15. 4. 2021

Jednotná přijímací zkouška v náhradním termínu je stanovena pro všechny uvedené obory vzdělání na dny:

• 1. termín: 14. 5. 2021
  • 2. termín: 15. 5. 2021

Elektronická publikace „Kam na školu ve Zlínském kraji“ obsahuje kompletní informace o možnostech studia ve středních a vyšších odborných školách v rámci celého Zlínského kraje v nadcházejícím školním roce.

Naleznete zde informace o jednotlivých oborech ve všech středních a vyšších odborných školách a aktuální nabídku vybraných oborů středního vzdělávání, které jsou finančně podporovány z rozpočtu Zlínského kraje v rámci systému „Podpora řemesel v odborném školství“. Součástí publikace jsou také informace o přijímacím a odvolacím řízení.

Přiložené soubory

Kam na školu ve Zlínském kraji- rozkliknout

Atlas školství- webové stránky zde