Elektronická publikace „Kam na školu ve Zlínském kraji“ obsahuje kompletní informace o možnostech studia ve středních a vyšších odborných školách v rámci celého Zlínského kraje v nadcházejícím školním roce.

Naleznete zde informace o jednotlivých oborech ve všech středních a vyšších odborných školách a aktuální nabídku vybraných oborů středního vzdělávání, které jsou finančně podporovány z rozpočtu Zlínského kraje v rámci systému „Podpora řemesel v odborném školství“. Součástí publikace jsou také informace o přijímacím a odvolacím řízení.

Přiložené soubory

Kam na školu ve Zlínském kraji- rozkliknout

Pokud se rozhodujete o budoucím povolání a nejste si zcela jisti tím, co vámi zvažovaná profese obnáší, jaké předpoklady musíte splňovat pro její výkon, jaké školy absolvovat,... možná vám pomůže webová stránka Národní soustava povolání.

Národní soustava povolání