V úterý 22. 5. 2018 jsme se zúčastnili florbalového turnaje mezi dětmi školních družin ve Zlechově. Letos si přijelo zahrát 7 školních družin. Náš tým si vedl velmi dobře. Hráči – Jakeš Viktor, Strouhal Radim, Tyl Luboš, Hrančík Ondřej, Soják Filip, Koryčánek Jan, Lapčík Adam a branař Pichal Kamil bojovali usilovně ve všech zápasech. Nejlepším střelcem byl Viktor Jakeš. Letos se nám podařilo vyhrát bronzový pohár za 3. místo. 1. místo získal tým z Osvětiman a 2. místo tým ze Zlechova. Kluci nám udělali velkou radost, bojovali a hráli fair-play. Svým tréninkem a velkým nadšením si výhru zaloužili. Moc děkuji, za výbornou organizaci a sladké odměny pro děti, vychovatelkám ze školní družiny ze Zlechova.

Výsledky:

Polešovice – Nedakonice 0:0

Buchlovice – Polešovice 0:3

Zlechov – Polešovice 0:0

Tupesy – Polešovice 1:3

Polešovice – Osvětimany 1:2

Polešovice – Boršice 2:0

Počasí bylo nádherné, proto jsme po turnaji šli na nanuky. Přeji všem další sportovní úspěchy a těším se na příští závody i turnaje.

Hasoňová Jana