Vážení rodiče,

také v tomto školním roce vám budou nabízeny knihy Klubu mladých čtenářů za zvýhodněné ceny i jejich četbou mohou vaše děti zkvalitňovat své čtenářské schopnosti a dovednosti.

Čtyřikrát ročně budete mít možnost vybírat z katalogů nakladatelství Albatros, Fragment, Egmont a Humbook, jejichž ucelenou řadu knih najdete také na stránce zde.

Tato nabídka bude obohacena ještě o knihy nakladatelství Grada a Bambook, jejichž nabídku naleznete zde.

Osloví-li vás při prohlížení těchto stránek třeba i kniha pro dospělé čtenáře, po domluvě je jistě možné objednat i tu.

Veškeré objednávky bude nově přijímat p. uč. Pavla Kubišová, nejlépe vždy v průběhu čtrnácti dnů od distribuce katalogů.

Nestihnete-li nějakou knihu objednat, můžete tak učinit později, prosíme však spíše jen ve výjimečných případech a po dohodě. O příchozích knihách budete informováni a knihy budou vydány po úhradě odpovídající částky. Není nutné platit předem. V případě potřeby neváhejte využít kontaktu pavla.kubisova@zspolesovice.cz.

Na spolupráci s malými i velkými čtenáři se těší nový důvěrník KMČ p. uč. Pavla Kubišová