Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

1.ATLETICKÝ ČTYŘBOJ POLEŠOVICE

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

2.SLOVÁCKÝ BĚH 14.10.2018

5.místo Roman Šmehlík

8.místo Sára Heliová

10.místo Matyáš Cícha

14.místo Eliška Berková

24.místo Simona Šmehlíková

25.místo Veronika Dubovská

 

3.VÁNOČNÍ VÍCEBOJ UH 21.12.2018

2.místo Jan Zajíc

3.místo Tina Vaďurová

3.místo Matyáš Bartoš

 

Výsledky holky

výsledky kluci

 

4.HALOVÁ ATLETIKA UH 12.3.2019

výsledková listina

 

5.ČOKOLÁDOVÁ TRETRA - POSTUP DO ČTVRTFINÁLE 10.6.2019

hodnocení + VÝSLEDKY

 

6.OKRESNÍ KOLO ŠTAFETOVÉHO POHÁRU 25.4.2019

3.MÍSTO - POSTUP DO KRAJE

hodnocení

VÝSLEDKY

9.5.2019 KRAJSKÉ KOLO PŘÍPRAVEK VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ


Naši malí atleti se zúčastnili krajského kola atletických přípravek. A přestože spousta jich chyběla, i tak jsme odvezli jednu zlatou a jednu stříbrnou medaili - Matyášek vybojoval stříbro v hodu krikeťákem a Liduška vyhrála běh 300m. V deštivém počasí ale všichni bojovali statečně a všichni zaslouží gratulaci a velký obdiv.

Reprezentanti: Roman Šmehlík, Ondřej Hrančík, Matyáš Bartoš, Hanka a Liduška Pavlíčková, Adélka a Terezka Zelinková, Žofka Šoustková

Foto na zoneramě

e

14.5.2019 KRAJSKÉ KOLO ŠTAFET.POHÁRU UH

3.MÍSTO ŠTAFETA MLADŠÍ 8X100M

6.MÍSTO CELKOVĚ

VÝSLEDKY

hodnocení

 

21.5.2019 OKRESNÍ ATLETICKÉ ZÁVODY UH - 6medailí

VÝSLEDKY

1.6.2019 MEMORIÁL KVĚTOSLAVA TICHAVSKÉHO 1.6.2019 UH

Konečně krásné sobotní atletické počasí, opět vezeme medaile. Krásně jsme oslavili Den dětí.
Přípravky soutěžily ve čtyřboji - běh 50m, 500m, dálka, hod krikeťákem.
1.místo Verunka D.
1,místo Matyáš B.
1.místo Hanka P.
2.místo Zuzka S.
2.místo Ondra H.
2.místo Laura P.
3.místo Tina V.
3.místo M.Durčák
3.místo Roman Š.
3.místo Sofie M.

VÝSLEDKY

Všechny fotky najdete na zonerama.zspolesovice/AP Polešovjata.

Výsledky sledujte také na webu: Aletický klub UH

 

CELOSTÁTNÍ TESTOVÁNÍ S HOLLANDIÍ V HODU, SKOKU, BĚHU

1.místo MATYÁŠ BARTOŠ  2011

4

OSTATNÍ VÝSLEDKY:

chlapci 2008

chlapci 2009

chlapci 2010

chlapci 2011

chlapci 2012

dívky 2008

dívky 2009

dívky 2010

dívky 2011

dívky 2012

 

 KRAJSKÉ FINÁLE ČOKOLÁDOVÁ TRETRA 10.6.2019 OLOMOUC

hodnocení

VÝSLEDKY

Gratulujeme Lauře Podráské, která naši přípravku skvěle reprezentovala na Novoveském přespoláku.

s