VÝSLEDKY 2018-2019

2.ATLETICKÝ ČTYŘBOJ POLEŠOVICE 27.9.2018

HODNOCENÍ

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

3. OKRSKOVÉ KOLO V HALOVÉ KOPANÉ STARÉ MĚSTO - 8.,9.TŘ.

5.místo

V páteční mrazivé ráno 16. listopadu se naši žáci vydali do Starého Města, kde se konalo okrskové kolo halové kopané. Kluci hráli statečně a proto v konkurenci žáků ze sportovní školy, gymnázia, Starého Města, Kunovic a Uherského Ostrohu obsadili páté místo. Bohužel to na postup do okresního kola nestačilo, přesto jim budeme držet v příštích turnajích palce!

4. OKRESNÍ KOLO VE FLORBALE KUNOVICE - 1.ST.

ako každý rok i letos jsme se těšili na okresní turnaj ve florbale 1.st., který se tentokrát uskutečnil v Kunovicích za účasti 15 týmů.

První zápas byl velmi vyrovnaný. Nám se po usilovném boji  podařilo dát Březolupům 3 góly, o které se postarali Viktor s Adamem. Po krátké přestávce jsme nastoupili plni odhodlaní dát nějaké góly silným hráčům z Uherského Ostrohu. To se nám sice podařilo, ale tento zápas jsme prohráli 2:6, i když skvělý brankář Filip chytal, co mu síly stačily. Do branky se tentokrát trefil Honza s Adamem. Ve třetím zápase proti Lhoťanům jsme vyšli střelecky naprázdno a prohráli jsme 0:1. Po loňském semifinále jsme se loučili už v základní skupině.  Nutno dodat, že jsme prošli generační výměnou, kdy odešel početný silný 5.ročník a nový tým spolu hraje teprve od října, ale určitě je na čem stavět, objevují se další talenty v mladších ročnících. A i když byli kluci velmi zklamaní a smutní, my jsme na ně pyšní. Odehráli skvělý turnaj, hráli a bojovali jako tým.  Díky nim jsme opět získali florbalové vybavení pro školu tentokrát v podobě brankářské výstroje.

Klukům velmi děkujeme za hru fair-play, úžasný zážitek, gratulujeme a těšíme se na další sportovní úspěchy.                                                                           J. Hasoňová a R. Šimková

Hráči: Adam Lapčík, Filip Gabriel, Martin Macháň, Viktor Jakeš, Dominik Jirchář, Ondřej Zapletal, Jakub Jurtík, Radim Strouhal, Jan Zajíc, Jan Koryčánek.

5.OKRESNÍ KOLO HALOVÁ ATLETIKA 1.ST. 12.3.19 - 5 medailí

výsledky

6. ŠKOLNÍ KOLO ČOKOLÁDOVÁ TRETRA - 18 postupujících do čtvrtfinále Olomouc

HODNOCENÍ A VÝSLEDKY

7.OKRESNÍ KOLO OLYMPIJSKÉHO ODZNAKU UH.BROD 23.4.

3.MÍSTO VILÉM JAKEŠ

4.místo MICHAL DVOULETÝ - postup krajské kolo

VÝSLEDKY

8.OKRESNÍ KOLO ŠTAFETOVÉHO POHÁRU UH 25.4.2019

3.MÍSTO - POSTUP DO KRAJE

hodnocení

9.MC DONALD CUP UH 29.4,30.4.2019 1.st.

hodnocení

10.ATLETICKÝ ČTYŘBOJ VELEHRAD 7.5.2019 2.ST.

1.MÍSTO VILÉM JAKEŠ

1.MÍSTO DANIELA OTTOVÁ