Milé atletické rodinky, v prosinci jsme si užili 1.společný trénink, ještě nás čekají dva společné tréninky a v květnu  společné rodinné závody.

2.trénink se uskuteční 25.2.2020 od 15.15 do 16.45 opět v tělocvičně naší školy. Poslední trénink bude koncem března na školním hřišti. Moc se opět na Vás těšíme. Nezapomeňte zapisovat deníčky.

Atletíme s rodiči
Společný závod 17.6.2020
I když nám koronavirus vzal jeden z tréninků, tak nás nic nezastavilo, abychom uspořádali rodinné zápolení. Soutěžilo se ve slalomovém běhu, štafetovém běhu, skoku z místa a hodu pěnovým oštěpem. Všichni si to moc užili, závodili, co jim síly stačili. Všichni si za super závodění zasloužili odměnu v podobě diplomů, medailí, odznaků a drobných dárečků. Všem děkujeme za super odpoledne.

Fotky najdete na zoneramě/zspolesovice/appolešovjata

Fotky a informace také najdete na našich webových stránkách www.zspolesovice.cz/sportovní aktivity/atletická přípravka a také na facebooku Atletická přípravka Polešovjata  a zonerama/zspolesovice

Upozorňujeme také, že je důležité sledovat a používat  stránky https://www.atletikaprorodinu.cz/ a sociální sítě Pohybové gramotnosti - facebook Pohybová gramotnost Instagram (@pohybová gramotnost), kde najdete spoustu užitečných informací, fotografií z tréninků, videa, metodické videa, soutěže, novinky. Na jaře se připravuje soutěž o zajímavé ceny, tak ať něco nepropásnete. Dejte stránkám  (To se mi líbí), informace se vám budou již zobrazovat samy.