Jak voní jaro | LifteaAktuální info

Dobrý den,

předesílám, že příští týden, kdy výuka probíhá zase distančním způsobem, musím trošku upravit rozvrh, protože ve středu i v pátek musím být přítomna na testování zaměřující se na nadané žáky i ve třídě 1. B. Tedy ve středu i v pátek budou mít děti zadány úkoly k vypracování.

Rozvrh distanční výuky od 3. 5. - 7. 5. 2021

8.00 - 8. 30

1. skupina

8. 35 - 9. 05

2. skupina

9. 10 - 9. 40

1. skupina

9. 45 - 10. 15

2. skupina

pondělí ČJ ČJ M M
Úterý M M ČJ ČJ
Středa Angličtina 8. 00 - 8. 30 hodin (pro obě skupiny)
Čtvrtek ČJ ČJ PRV PRV
Pátek Asynchronní výuka

Harmonogram intervence:  Platí zase středa, čas však ještě upřesním.

dfgHezký den všem,

společně se zase budeme vídat v tomto týdnu při přezenční výuce ve školních lavicích, pokud počasí dovolí, tak se budeme učit i ve venkovní učebně. Tento týden máme skutečně nacvakaný aktivitami, které bych chtěla s dětmi podniknout.

Plán týdne:

Pondělí - aklimatizace z domácího prostředí a seznámení s plánem týdne

Úterý - první část matematického testování, tvoření

Středa - vycházka a aktivity spojené s akcí Den Země

Čtvrtek - tvořivá dílna + projekt zaměřený na třídění odpadu (nezapomeňte přinést odpadky)

Pátek - druhá část matematického testování, tvoření

Podrobnější informace ke každé akci najdete dále na stránkách.

Mějte hezké slunečné dny Lucie

dfg

Vážení rodiče,

mám v plánu s dětmi pozorovat vývoj motýlů. Prosím tedy o spolupráci a zbystření vašeho zraku :-) Dívejte, hledejte housenky, které opatrně přineste do školy, třeba v zavařovací sklenici s kouskem listu (víčko propíchané skrz přívod vzduchu). Ve škole je přemístíme do speciálního motýlího domečku :-) a budeme společně pozorovat a zapisovat, co se s housenkou děje.

Dále také prosím o pomoc s přípravou projektu zaměřující se na třídění odpadu. Každé z děti přinese do školy nějaký odpad (třeba kelímek od jogurtu musí být umytý :-)). Ve škole vznikne krabice, se kterou budeme v rámci projektu pracovat.

dfg

Info ze školní družiny: Prosíme rodiče o dodatečné zaplacení ŠKOLNÉHO ve školní družině za 2.pololetí 2021 na účet školy nebo hotově. Moc děkuji a jsem ráda,že Vaše děti mohou být i s námi ve školní družině. Těší se Jana Hasoňová i všechny paní vychovatelky.dfg