Aktuální info

Vážení rodiče,

veškeré aktivity se díky nařízení vlády opětovně přesouvají do GoogleClassroom učebny. V učebně bude rozvrh vyučování, rozdělení do skupin a veškerá komunikace týkající se vzdělávání.

V pondělí 1. března od 10.00 - 10. 30 hodin budu rozdávat pracovní listy, které Vám vyřeší případný problém s tiskem materiálů. Asi nestihnu připravit všechno, ale budu se snažit, aby toho bylo co nejvíce. Pro každého žáka bude připravena složka. Pokud nemáte možnost se dostavit během určené doby, prosím domluvte se mezi s sebou, nějaká dobrá duše se určitě najde.

Přeji všem pevné nervy, ale ještě pevnější zdraví.

PS: Opět to společně zvládneme!!

Děkuji Vaše úča

dfgPOZOR!!! Ve čtvrtek 18. 2., si děti přinesou do školy matematiku. Děkuji L.

Tento týden končíme v 10. 55 :-)

dfg

Vážení rodiče,

naše škola se zapojila do projektu týkající se identifikace nadaných žáků v oblasti matematiky.

Dnes děti dostaly domů dva formuláře, které je nutné podepsatpouze jednu kopii zaslat zpět do školy, nejpozděti do pátku
12. února.

Veškeré potřebné informace týkající se projektu najdete právě v poslaných dokumentech.

Za vyplnění a včasný návrat 1ks "Souhlas s účastí ve výzkumu a zpracováním osobních údajů".

Děkuji Lucie

Dopis pro nové kamarády

Dnes jsme společně odeslali první dopis pro naše nové kamarády z Bohumína na ZŠ a MŠ Skřečoň.

Jelikož neumíme psát ještě všechna písmena, spojily děti psaní s obrázky a společně jsme ještě sestavili společný dopis v němž stálo něco málo o naší škole, třídě a o Polešovicích. Z obrázků se naši noví kamarádi mohou dozvědět zase něco o jednostlivých žácích z naší třídy.

Co bylo úkolem?

Rozděl papír na 4 obdélníčky a do každého okýnka nakresli něco o sobě.

- jak vypadáš, co rád/a děláš ve volném čase, co rád/a jíš, jestli sportuješ?...Na výběr toho byla spousta. Všechny děti se úkolu zhostili bravůrně a všichni se těšíme na první dopisy pro naši třídu.

Mějte hezký den Lucie

dfg