Projekt Patronství
patroni

2. září 2020

Dnešek se nesl opět v duchu spolupráce a projektu Patronství. Dnes ráno každý patron čekal svého prvňáčka před školou a pomáhal mu v šatně a při příchodu do třídy. Společným obědem jsme zakončili krásný druhý den, kde opět za pomoci patronů se prvňáci naučili, jak to chodí ve školní jídelně.

1. září 2020

Dnešní propršené a chladné dopoledne nás všechny nahnalo do tělocvičny naší školy, kde bylo milou povinností pana starosty a pana ředitele přivítat dvě plné třídy prvňáčků.

Ikdyž se letos vše muselo organizovat trošku jinak, všechno se zvládlo na jedničku. Patroni si našli své svěřence a společně z rukou pana ředitele i pana starosty postupně přebírali klíče od školy - takový malý symbol toho, že už jsou školáci.

Další společné aktivity s patrony nás čekají a úkolů na patrony padá mnoho. Budou naše prvňáčky čekat před školou, než to vše zvládnou sami. Také nás čeká společný středeční oběd (2. 9. 2020), kde dětem řeknou, co a jak a se vším pomůžou.