CASTORLAND Puzzle Jaro (Ježci v košíku) 120 dílků | Puzzle-puzzle.czNa čem pracovat po škole?

26. 4. - 30. 4. 2021 prezenční výuka

Pondělí 26. 4. 2021

Domácí úkoly: dnes jsem úkol nezadávala, jen všem chyběl úkol (kromě Kačenky M.) s pohádkou, takže prosím o jeho dopracování. V materiálech z minulého týdne děti dostaly obrázky k pohádne O řepě, jednotlivé obrázky  se mají vystříhat a nalepit, tak jak jsou za sebou v pohádce, lepte na volný list papíru.

Mimo jiné opakujte, procvičujte, počítejte, čtěte, skládejte :-) Prosila jsem děti, kdo může, tak si na zítře přinese sluchátka od mobilu :-)

Úterý  27. 4. 2021

Dnes proběhla první část testování, kde jsme se zaměřili na matematické znalosti dětí. Vše šlo jako po másle :-) V pátek se můžeme těšit na druhou část.

Domácí úkoly: písanka str. 31, matematika PS str. 62/cv.1

Zítra jdeme na vycházku spojenou se Dnem Země.

Včera jsem začala opravovat všechny sešity, tak si postupně projděte. Písanky ještě nemám všechny, budu pokračovat ve čtvrtek. K písankám bych jen chtěla dodat, že domácí úkoly mají být na první pohled rozpoznatelné...měly by být úhlednější, přece jen to děti píší doma a mají na vše tolik času, kolik sami potřebují. Je možné, že v písance najdete..."znovu přepiš/opiš do písankového sešitu". Dnes jsem dala písankový sešit k dispozici a prosím o spolupráci v procvičování psaného textu.

Také jsme zkoušeli poprvé zapsat DÚ do úkolníčku...Budeme dále trénovat a budu děti vést k tomu, aby vše, co potřebují vědet našly sami.

Středa  28. 4. 2021

Domácí úkoly: bez DÚ

Čtvrtek  29. 4. 2021

Domácí úkoly: písankový sešit, přepis 4 vět

Zítra dětem postačí písankový sešit, PS do M, psací potřeby.

Pátek  30. 4. 2021

Domácí úkoly:

dfg

19. 4. - 23. 4. distanční výuka

8.00 - 8. 30

1. skupina

8. 35 - 9. 05

2. skupina

9. 10 - 9. 40

1. skupina

9. 45 - 10. 15

2. skupina