Vítejte na stránkách 1.B

29. 3. Třetí kolo počtářského klání

31. 3. Odevzdávání projektových aktivit

+Aktuality               Přesný čas

Anglický jazyk v úterý 2. 3. 2021 proběhne asyn-chronně, paní učitelka dá na web pokyny k samostat-nému procvičování, kterému se budete věnovat dle je-jích instrukcí. V týdnu po jarních prázdninách, v úterý 16. 3. 2021, už bude probíhat synchronně, tedy for-mou on-line výuky. Paní učitelka založí kurz angličtiny, do něhož vám pošle pozvánku, vy se přihlásíte a připo-jíte se k výuce, jejíž začátek je v 8.30 hod. Hodina bude trvat přibližně 20 minut.
+Informace

V pondělí 15. 3. 2021 i na dálku uskutečníme projek-tový den s písmeny B, P, D. Tento písmenkový den za-řazuji proto, že vyvozené a procvičené písmeno B, b se přece jenom plete s písmenem D a především d. Činnosti přizpůsobím domácím podmínkám.

V pondělí 15. 3. 2021 se pokusíme/te o třetí nahráv-ku čtení. Text již bude obsahovat otázku, na niž dítě po přečtení odpoví. Postup při nahrávání samozřejmě popíši v Classroom, pokusíme se, stejně jako ve škole, zachovat stejné podmínky pro všechny.

Od pondělí 22. 3. 2021 (případně až od 29. 3. 2021) se budeme zabývat dalším velkým projektem, který je tentokrát inspirován knihou pana Čapka. Pejsek a ko-čička nám připraví spostu práce, ale jako vždy také hodně zábavy. Překvapením pro děti by jistě byl ku-chařský pokus, jenž by se už uskutečnil v super nové a moderní školní kuchyňce. Více ale až podle aktuální situace, buď projekt přeneseme na domácí půdu nebo přesuneme do měsíce dubna. Do dubna? A budeme už v dubnu ve škole?

I s koncem měsíce března bude platit, že kdo si dá tu práci a splní zvířátkové úkoly, odměna ho nemine. Kdy si ji bude moci vyzvednout, to je zatím ve hvězdách. Nebojte se, budu si zase zapisovat, na nikoho nezapo-meneme. Ke kouzelným myslivkám se však vrátíme, až se vrátíme. Snad jejich kouzlo nepomine.

+Archiv

Informace k placení školní družiny zde.

Pomocník pro Google Classroom 12.+Fotogalerie

Slavnostní zahájení školního roku

První školní den s mým patronem

Společné aktivity s patrony