Vitalweb.cz | Jaro je tu od 20. března! Podle čeho se řídí datum jarní  rovnodennosti?

Měsíční plány akcí, projektů

pro školní rok 2020/2021

Červen

16. 6. 2021 - Obrázkové čtení

18. 6. 2021 - Zvířátkový den (společná akce s patrony - v jednání)

21. 6. 2021 - Pasování na čtenáře - knihovna Uh. Hradiště

24. 6. - Školní výlet - Zoo Lešná (termín potvrzen, objednán autobus)

25. 6. - Výšlap na rozhlednu - patroni si pro děti připravili hledání pokladu

28. 6. - Příprava dortů pro patrony, palačinky :-)

29. 6. 2021 - Školní divadlo, rozloučení s patrony

30. 6. 2021 - Ukončení školního roku

28. 6. 2021 - Příprava dortů pro patrony, palačinky

V tento den budeme společně připravovat dva nepečené dorty, jako poděkování patronům za jejich ochotu. Poprosila bych Vás o nějaké ovoce, které dáme na dort, zbytek surovin zajistím.

Také budeme ve stejný den dělat palačinky, takže trocha ovoce se hodí i na ně a kdo touží po šlehačce si může přinést také.

25. 6. 2021 - Výšlap na rozhlednu - Hledání pokladu

Sportovní den bude v režii našich patronů. Co si na děti připraví nevím ani já. Takže volte vhodné sportovní oblečení a obuv (určitě ne sandálky, ať neřešíme nějaké bolístky), pokrývku hlavy, dostatek tekutin a vhodnou svačinu do batůžku.

18. 6. 2021 - Zvířátkový den

V tento den se budeme věnovat našim mazlíčkům. Děti mají dovoleno si do školy přinést svého zvířecího kamaráda. O zvířatech si budeme společně vyprávět a představovat kamarádům ze třídy.

- děti si doma mohou připravit kratičké vyprávění o tom, co zvířátko k životu potřebuje, jak se o něho doma staráte...

Je však důležité zvířátko přivezt v nějakém přepravním boxu, ve kterém zvládne dopolední pobyt ve škole. :-)

K této akci jsme přizvali i naše patrony. Celá akce bude probíhat ve venkovním areálu školy. Chováme se pod stromy, aby nám nebylo takové horko a pro partony připravujeme zvířecí kvíz + drobné soutěže ze zvířecí říše.

21. 6. 2021 - Pasování na čtenáře

(knihovna Uh. Hradište)

Sraz před školou v 7. 15 hodin (děti se musí před odchodem k autobusu otestovat, testování bude probíhat venku)

S sebou: batůžek v něm svačinka, pití a přezůvky (můžou si vzít ze školy, ale už v pátek, v den odjezdu do školy nikdo nepůjde)

V knihovně v Uh. Hradišti proběhne slavnostní ceremoniál, kdy děti budou pasovány na čtenáře. Dostanou knihu (cena knihy 22Kč).

Na akci jsem vybírala 50 Kč - tzn. po vyučtování dětem přeplatek vrátím zpět.

Asi děti trošku slavnostně oblečte, vše budu fotit a fotky dám k dispozici na Zonerama školy.

24. 6. - Školní výlet - Zoo Lešná

Vážení rodiče,

podařilo se mi dojednat datum školního výletu na 24. června do ZOO Lešná, pokud se zadaří, vše by bylo i s výukovým programem.

Cena:

Vstup: 80,- + 20,- (vstup + program) - hrazeno příspěvkem od SRPŠ (příspěvek 70,-/žáka)

Doprava: dle vyúčtované faktury (objednán autobus)

Sraz: 7. 20 hodin (prosím o přesnost)

Odjezd od školy: 7. 30 hodin

S sebou: batoh, pláštěnku, pití, jídlo, pokrývka hlavy, papírové kapesníčky,  kapesné dle uvážení (děti budou mít možnost ve stánku koupit občerstvení)

Oběd: všechny děti budou mít odhlášení školní oběd (hromadně děti odhlásím já)

Příjezd ke škole: předpokládáný příjezd cca 14. 30 hodin

Děkuji za spolupráci a pochopení Lucie