I N F O R M A C E

Akce v měsíci lednu

11.1., 18.1. a 25.1. Třídní kola pěvecké soutěže
                         SUPERSTAR

Děti si vyberou a naučí se libovolnou  písničku (lidovou, hodovou, folkovou, moderní), kterou si přinesou na CD, popř. na flešce. Za pomocí tohoto doprovodu ji zazpívají. Třídní porota vybere 3 nejlepší zpěváky, kteří budou reprezentovat naši třídu ve školním kole této soutěže.

14.1. Písemná práce z matematiky

16.1. Písemná práce z jazyka českého

17.1. Písemná práce z prvouky

19.1. Ples SR - prosím rodiče o zakoupení alespoň   jedné vstupenky jako příspěvek SR. Vybrané finanční prostředky budou využity na uhrazení dopravy do školy v přírodě a na výtvarné potřeby. Děkuji za pochopení.

22.1. Uzavření klasifikace za 1. pololetí

31.1. Pololetní vysvědčení - děti si přinesou pevnou složku na výpis z vysvědčení

1.2. Pololetní prázdniny

UPOZORNĚNÍ !!!

6.2. Zahájení plaveckého výcviku

Tentokrát je cena kurzu a cestovné hrazeno z dotací, tedy pro žáky zcela zdarma.

Připravte, prosím, dětem batůžek, plavky, ručník a čepici. Od 2.pololetí bude změna rozvrhu.

Po  - JČ, M, Ps, Tv

Út  - JČ, M, Prv, Ps, Čt

St  - M, Pl, Pl, Pl

Čt  - JČ, M, Čt, Aj

- JČ, M-G, Prv, Vv, Pč

Náboženství

Náboženství se bude vyučovat každý čtvrtek od 13:00. Výuku povede pan farář Jozef Červeň

Anglický jazyk

V letošním roce bude Aj vyučovat paní zástupkyně Irena Bělohradová.

Třídní schůzky proběhnou vždy od 16:30 v 2.A.

Vezměte s sebou psací potřeby a hrníček.

Termíny:  18.9.2018

16.4.2019

Sběr papíru

sběr

POZOR! Od 3.října začíná soutěž ve sběru papíru. Svozový den je středa od 7:00 hodin, v případě domluvy je možno i jindy. Prosíme papír balit do menších balíčků a dopravit k zadní garáži.

Sbíráme také vršky od PET lahví a použitý olej.