I N F O R M A C E

Akce v měsíci únoru

UPOZORNĚNÍ !!!

6.2. Zahájení plaveckého výcviku

Tentokrát je cena kurzu a cestovné hrazeno z dotací, tedy pro žáky zcela zdarma.

Připravte, prosím, dětem batůžek, plavky, ručník a čepici. Od 2.pololetí bude změna rozvrhu.

Po  - JČ, M, Ps, Tv, Čt

Út  - JČ, M, Prv, Ps

St  - M, Pl, Pl, Pl

Čt  - JČ, M, Čt, Aj

- JČ, M-G, Prv, Vv, Pč

UPOZORNĚNÍ

Na  pátek 15.2. vyhlásil ředitel školy ředitelské volno z důvodu stavebních prací na školní budově.

POZOR ZMĚNA !!!

Finále pěvecké soutěže SUPERSTAR proběhne ve čtvrtek 21.2. v kině PANORAMA. V tento den se budou děti učit pouze 1. vyučovací hodinu, a to prvouku (učebnice, sešit, pouzdro). Po skončení soutěže přesun na oběd.

Vzhledem k vyhlášení ředitelského volna na 15.2. přesouvám třídní projekt "MOJE TĚLO" na pátek 22.2. a pondělí po jarních prázdninách 4.3..

Děti si s sebou přinesou pouzdro, pastelky, fixy, špendlík s velkou hlavičkou a šátek.

Náboženství

Náboženství se bude vyučovat každý čtvrtek od 13:00. Výuku povede pan farář Jozef Červeň

Anglický jazyk

V letošním roce bude Aj vyučovat paní zástupkyně Irena Bělohradová.

Třídní schůzky proběhnou vždy od 16:30 v 2.A.

Vezměte s sebou psací potřeby a hrníček.

Termíny:  18.9.2018

16.4.2019

Sběr papíru

sběr

POZOR! Od 3.října začíná soutěž ve sběru papíru. Svozový den je středa od 7:00 hodin, v případě domluvy je možno i jindy. Prosíme papír balit do menších balíčků a dopravit k zadní garáži.

Sbíráme také vršky od PET lahví a použitý olej.