Vítejte na stránkách 2.B

23. 8. Poslední školní přípravy

30. 8. Těšení se na setkání

+Aktuality              Přesný čas

Na hlavní stránce školy najdete nyní jeden z po-sledních počinů deváťáků jako patronů prvňáčků. K poslechu jsou tam pohádky, které vytvořili pří-mo na tělo svým malým svěřencům.

Informace

Ač se tomu věřit nechce, prázdniny se přehouply do své druhé poloviny. Dosud určitě stály za to a věřím, že i jejich zbytek si suprově užijete.

I když slovo škola je stále zapovězeno, lehkou přípravou na nadcházející druhou třídu se nemůže nic zkazit. Kdo ještě nezačal číst, pohledá knihu Můj první školní výlet a pustí se do splnění slibu, že tuto knížku přes prázdniny všichni přečteme. Kdo zvládne přečíst víc, nebude to vadit nic. Já už mám splněno a na vás čeká kvíz.

V budoucnu se budou hodit také početní doved-nosti, ty se ale nedají získat jinak než trénin-kem. Proto jen lehce, někteří ale asi dost těžce, oprášíte i své matematické znalosti.

Pak už jen pohledat aktovku, dát do pořádku své pouzdro a dokoupit poslední věci, které snad do-ma chybí, aby nic nebránilo zdárnému startu no-vého školního roku a především radostnému těše-ní se na shledání nás všech ze 2.B ve 2.B.

Pomůcky: část pracovních sešitů hradí škola, se-šity a pomůcky pro celou třídu uhradím z částky 519,-- Kč/žák. Detaily na třídní schůzce v září, kdy bude fajn být opět při penězích, neboť zmí-něná částka zřejmě bude tímto téměř vyčerpána. Ostatní věci, které mají individuálnější charak-ter, si dokoupíte sami dle následujícího seznamu, mnoho z nich můžete jistě použít i z první třídy.

Slavnostní zahájení školního roku

Zdraví Vás