Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 

 

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

schůzka při kávě

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOU BÝVAT OD 16:30 HOD

18.9.2018

27.11.2018

16.4.2019

 

 

NÁBOŽENSTVÍ

Náboženství bude probíhat každé pondělí 6. hodinu (12:20 - 13:05) před tím jdou děti na oběd

 

 

SBĚR PAPÍRU

PAPÍR

Od 3.10.2018  začíná soutěž ve sběru papíru. To ale neznamená, že bychom zásoby nemohli dělat už teď:-)) Svozový den bude vždy ve středu od 7 hod, ale v případě, že by středeční dny nevyhovovaly, je možné se domluvit individuálně.

Sbíráme také PET vršky a použitý olej!!

ROZVRH HODIN

rozvrh

  1 2 3 4 5 6
PO Tv M PRV ČT  
ÚT PS M ČT    
ST

M

 

ČT PRV    
ČT PS Aj M Hv   Na

 

Tv

M VV  

ANGLICKÝ JAZYK VYUČUJE - IRENA BĚLOHRADOVÁ

HUDEBNÍ VÝCHOVU VYUČUJE - IVANA UHLÍŘOVÁ

NÁBOŽENSTVÍ VYUČUJE - JOZEF ČERVEŇ

Tento rozvrh je na 1.pololetí  - jeden týden budeme mít 2 hodiny pouze VV a další týden zase 2 hodiny Pč, abychom udělali co nejvíce práce.

 

ZVONĚNÍ

zvonek

Hodiny       1.  7:35 - 8:20                  Přestávky       8:20 - 8:30

                   2.  8:30 - 9:15                                          9:15 - 9:35

                   3.  9:35 - 10:20                                       10:20 - 10:30

                   4.  10:30 - 11:15                                     11:15 - 11:25

                   5.  11:25 - 12:10                                     12:10 - 12:20

                   6.  12:20 - 13:05                                     13:05 - 13:35

PRÁZDNINY

prázdniny

Zahájení školního roku 3. 9. 2018

Podzimní prázdniny 29. 10. + 30. 10. 2018

Vánoční prázdniny 24. 12. 2018 - 2. 1. 2019

Výpis pololetního vysvědčení 31. 1. 2019

Pololetní prázdniny 1. 2. 2019

Jarní prázdniny 25. 2. - 3. 3. 2019

Velikonoční prázdniny 18. 4. 2019

Závěrečné vysvědčení 28. 6. 2019

Hlavní prázdniny 1. 7. - 30. 8. 2019

    

 

NAROZENINY A SEZNAM ŽÁKŮ

dort

 

Baru

 

Maty

 

Prokůpek

 

Eli

 

Kubík

 

Mára

 

Andělka

 

Sebík

 

Anežka

 

Vy

 

Vašík

 

Áňa

 

Laurinka

 

Filda

 

Lucík

 

Štěpánka

 

Týnka

Učitelky

Veronika Bělašková 1.B, Ivana Vaďurová 9.třída, Ivana Uhlířová 1.A  :-)

 

 

TŘÍDNÍ PRAVIDLA

děti

Mydlinkové

Ouškové

Pusinkové

Srdíčkové

Ručičkové

Dárečkové

Nožičkové