26.2.2021

Vzhledem k nejasné a nejisté situaci ohledně možného uzavření škol od 1.3. 2021 jsem přistoupila k preventivnímu kroku a dětem jsem dnes rozdala všechny učební materiály. V případě, že v pondělí do školy budeme moci dojít, prosím dejte dětem jen učebnice dle pondělního rozvrhu. O tom, jak bude probíhat distanční výuka (v případě uzavření škol) vás budu informovat v neděli.

24.2. 2021

Od zítřejšího dne (t.j. 25.2.2021) musí mít děti ve škole chirurgickou jednorázovou roušku či respirátor. Látkové roušky nejsou nadále ve škole povoleny. Prosím tedy všechny, aby své děti vybavili vhodnou ochranou dýchacích cest a  přiložili i náhradní roušku či respirátor dětem do aktovky.

19.2. 2021

Vážení rodiče,

děti obdrželi lístek s informací o způsobu placení druhého pololetí družiny. Pokud vaše dítě již do družiny chodit nebude, je potřeba ho řádně odhlásit u vedoucí družiny.

12.2.2021

Dnes jsme prožili krásné dopoledne plné aktivit a her. Žáci by možná na otázku, co jste se dnes ve škole učili odpověděli "my jsme se dnes neučili". Opak je ale pravdou. Dnes jsme se prostřednictvím hry na plátně seznámili s pěti pravidli zdravého stravování, které jsme si následovně prakticky prožili při přípravě zdravých svačinek. Prostřednictvím pracovního listu jsme si zopakovali tzv. příběhy jídla z předešlé hodiny prvouky, která byla zaměřená na původ potravin. Jako třešničkou na dortu bychom mohli nazvat završení šklního dne ukázkou a zkouškou dojení. Jak to všechno vypadalo se můžete podívat zde:

11.2.2021

Milé děti, vážení rodiče,

dnes jsme nestihli zapsat otázky k DÚ: Honzíkova cesta 7. a 8. kapitola, proto měním zadání úkolu následovně: kapitoly přečíst během víkendu. Na níže položené otázky se budu ptát v pondělí. Odpověď stačí ústně, můžeš si ale otázky zapsat i do sešitu, tak jak jsme zvyklí.

Kontrolní otázky - 7. Honzík pouští draka - Kde a s kým pouštěl Honzík draka?

Co se stalo mezi Honzíkem a Ferdou?

- 8. Honzíkův sen           - Co se Honzíkovi zdálo?

10. 2. 2021

Vážení rodiče, dne 15. 2. 2021 v 15:00 se uskuteční online třídní schůzka v prostředí google clasroom v kurzu třídnice.

15. 12. 2020

Vážení rodiče, vzhledek k tomu, že byly prodlouženy vánoční prázdniny, kdy žáci jdou naposled do školy v pátek 18. 12. 2020, měním plán výuky na tento týden následovně:

17. 12. 2., 3. hod  - výprava za zvířátky s něčím na zub (prosím, aby si děti na tento den donesli jablíčko či mrkev nebo jinou laskominu vhodnou pro lesní zvířata - ne pečivo, vhodné oblečení do lesa)

18. 12. - 2., 3., 4. hod. - vánoční besídka (předání dárků), hry, dokončení vánočních dílen, předvánoční úklid.

Přeji všem pohodové Vánoce a pozitivně naladěný Nový rok.

p. uč. Jana

3.12. 2020

Vážení rodiče,

za měsíc říjen a listopad žáci doma přečetli knihu Katka a klokan, z které udělali zápis do čtenářského listu. V měsíci prosinec a leden by žáci měli přečíst knihu Honzíkova cesta. Prosím ty, kteří tuto knihu doma nemají, aby mi napsali. Knihy zajistím.

27. 11. 2020

Vážení rodiče,

od pondělí 30. 11. dochází ke změně doby výuky z důvodu dodržení protiepidemiologických pravidel. Žáci budou každý den končit výuku 11:15. Dále bude od pondělí 30.11. opět probíhat náboženství, a to vždy v pondělí 12:00 v učebně 4.B.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách školy.

18. 11. 2020

Vážení rodiče,

žáci 2.B odchází na oběd ve 12:00. V případě, že žák nejde na oběd odchází ze školy dle rozvrhu (po poslední hodině), v případě, že žák jde domů po obědě, odchází ze školy cca 12:20.k

18. 11. 2020

Vážení rodiče,

všechny děti ze 2.B, které navštěvují školní družinu jsou dočasně přeřazeny do IV. oddělení k paní vychovatelce Aleně Stuchlíkové.

Prosím při vyzvedávání svých dětí zvoňte na III.oddělení (popřípadě na II. nebo I. oddělení).

O pobytu venku najdete cedulku na hlavních dveřích.

Při změně času odchodů ze ŠD dávejte dětem písemné omluvenky se jménem i datem, jinak se paní vychovatelky řídí odchody dětí uvedené v zápisním lístku.

Školní spoj zatím nejede, proto si své dítě vyzvedněte nebo napište čas odchodu ze ŠD na spoj, který odjíždí z městečka v Polešovicích.

Provoz školní družiny končí každý den v 15.30 hodin.

Děkuji za pochopení

Hasoňová Jana