Vítejte v čarodějné 3. třídě! v

15. 9. Třídní schůzka trochu netradičně - 16:00

25. 9. Sportovní den - zrušeno

n

Výukový program Spolu hravě o dopravě nás pobavil a současně poučil. Ziggy s námi zopakoval pravidla bezpečného chování na silnici, povinnou výbavu jízdního kola, vyzkoušeli jsme si simulátor nebezpečného řidiče a došlo i na písničky. Více ve fotogalerii.

Na hlavním panelu webových stránek naší školy je zřízen odkaz na google classroom. Zde se dozvíte bližší informace, návody, postupy a odkazy, které vám v používání Google Classroom pomohou.

Chválím všechny děti, které se již přihlásily do naší kouzelné online třídy. Již se tam objevil první zkušební úkol, podívejte se a pokuste se o jeho vypracování. Je vhodné řešení uložit přes dokument (prosím rodiče o pomoc). Připojení a zpracování úkolu vyzkoušíme také v úterý v počítačové učebně.

Tento týden opět mnozí neměli PS do matematiky, počtářské chvilky nebo pomůcky do geometrie. Pečlivě si kontrolujte nachystané věci podle rozvrhu. Omlouváním a kopírováním ztrácíme čas.

Pro zájemce o logické úkoly přikládám možnost zapojení se do logické olympiády. Registrace probíhá zde do 30.9.2020. Hodně štěstí!

Každý den někdo stojí na začátku hodiny s omluvou, že nemá učebnici, úkol nebo jiné pomůcky do školy. Pečlivě si kontroluj každý den věci podle rozvrhu. Nově se zařazuje každý čtvrtek geometrie!

Přes prázdniny jste měli za úkol přečíst knihu. Do konce září vypracuj záznam o této knize do listu, který si vyzvedneš ve škole.

K procvičení:

párové souhlásky

abeceda

věta, slabika, hláska, druhy vět

význam slov

sčítání a odčítání do 100

matematický trenér

n

Naše veškeré třídní fotografie naleznete zde: ke stažení

Školní rok 2020/2021 kniha

1.    9.  Slavnostní zahájení šk. roku