DISTANČNÍ VÝUKA OD 4. 1. 2021

Hello everybody,

od 4. 1. se budeme opět vídat v online hodinách. Systém máme už zaběhlý, veškeré informace najdete na Google Classroom. Budu se na vás těšit na Meetu. :)

See you, I.B.

picture

DISTANČNÍ VÝUKA OD 14. 10. 2020

Milé děti,

v průběhu distanční výuky zkusíme pracovat ve stejném rozsahu, jako když se vídáme ve škole. Při "normální" výuce spolu máme 3 hodiny týdně. Ty budou nyní organizovány takto:

1. pondělí

Budu vám zadávat práci na Google Classroom (nebo taky Učebna Classroom). Úkoly zadám vždy ráno, ale na vypracování budete mít čas až do dalšího dne, tedy 24 hodin.

2. úterý

V úterý budeme mít hodinu online přes Google Meet, a to v čase naší běžné hodiny, tedy 8.30 - 9.15. Nejpozději den předem vám pošlu pozvánku, abyste se mohli připojit. Na tuto hodinu si připravte učebnici, pracovní sešit a školní sešit. Snad technika nezklame a všichni se uvidíme a uslyšíme.

3. čtvrtek

Platí to samé jako v pondělí.

Kdybyste něčemu nerozuměli, nebo se chtěli na cokoli zeptat, napište mně do Google Classroom. Těším se na vás. :)

Irena Bělohradová, 13. 10. 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milé děti a vážení rodiče,

ve 3. třídě budu učit jednu anglickou skupinu já. Děti jsou rozdělené podle abecedy, já učím první polovinu.

V hodinách angličtiny budeme používat:

1. Next Move 1 Pupil´s Book - učebnice - děti už dostaly

2. Next Move 1 Workbook - pracovní sešit - jsou objednané, čekáme na dodání

3. školní sešit A5 - děti dostaly - budeme si do něj psát slovíčka, vypracovávat              cvičení z učebnice, lepit cvičení nakopírovaná ode mě, apod.

Učebnici a pracovní sešit si děti budou nechávat ve škole, ať nemají těžkou aktovku. Jednou za měsíc jim dám pracovní sešity domů, můžete se podívat, jak pracují.

Školní sešit si děti budou brát domů.

Na začátku každé lekce si děti nalepí seznam nových slovíček na celou lekci do školního sešitu. V průběhu lekce si je ale budou postupně psát i samy.

Domácí úkoly dětem nebudu zadávat, vše budeme zvládat ve škole. Výjimečně, když budeme pracovat na nějakém projektu, si ho mohou dokončit doma.

Slovíčka se s nimi taky nemusíte učit. Budeme se je učit po malých částech, vše by měly zvládat bez vaší pomoci. Jen kdyby byl u někoho opravdu problém, dám vám vědět a domluvíme se na společném postupu.

Už jste byli zřejmě informovaní, že v případě distanční výuky budeme používat platformu Google Classroom. Všem dětem jsem poslala na školní mail pozvánku do skupiny, prosím o přijetí tohoto pozvání.

V případě jakýchkoli dotazů mně můžete psát na můj email irena.belohradova@zspolesovice.cz, popř. na Bakaláře.

Těším se na spolupráci s vámi,

Irena Bělohradová

7. září 2020