Milé děti a vážení rodiče,

ve 3. třídě budu učit jednu anglickou skupinu já. Děti jsou rozdělené podle abecedy, já učím první polovinu.

V hodinách angličtiny budeme používat:

1. Next Move 1 Pupil´s Book - učebnice - děti už dostaly

2. Next Move 1 Workbook - pracovní sešit - jsou objednané, čekáme na dodání

3. školní sešit A5 - děti dostaly - budeme si do něj psát slovíčka, vypracovávat              cvičení z učebnice, lepit cvičení nakopírovaná ode mě, apod.

Učebnici a pracovní sešit si děti budou nechávat ve škole, ať nemají těžkou aktovku. Jednou za měsíc jim dám pracovní sešity domů, můžete se podívat, jak pracují.

Školní sešit si děti budou brát domů.

Na začátku každé lekce si děti nalepí seznam nových slovíček na celou lekci do školního sešitu. V průběhu lekce si je ale budou postupně psát i samy.

Domácí úkoly dětem nebudu zadávat, vše budeme zvládat ve škole. Výjimečně, když budeme pracovat na nějakém projektu, si ho mohou dokončit doma.

Slovíčka se s nimi taky nemusíte učit. Budeme se je učit po malých částech, vše by měly zvládat bez vaší pomoci. Jen kdyby byl u někoho opravdu problém, dám vám vědět a domluvíme se na společném postupu.

Už jste byli zřejmě informovaní, že v případě distanční výuky budeme používat platformu Google Classroom. Všem dětem jsem poslala na školní mail pozvánku do skupiny, prosím o přijetí tohoto pozvání.

V případě jakýchkoli dotazů mně můžete psát na můj email irena.belohradova@zspolesovice.cz, popř. na Bakaláře.

Těším se na spolupráci s vámi,

Irena Bělohradová

7. září 2020