I N F O R M A C E

hlas

Vážení rodiče, prosím o:

- obalení a podepsání sešitů a učebnic

- zakoupení mazací tabulky a 2 fixů

- doplnění kufříku do Vv (temperové a vodové barvy, 2 štětce, lepidlo 2x tyčinkové, nůžky, ubrus na lavici, voskovky, kelímek na vodu)

- do Tv sportovní oblečení a obuv s podrážkou vhodnou do tělocvičny

Budu se snažit dětem co nejvíce odlehčit aktovky, pokud budete souhlasit, budou si učebnice nechávat ve škole (domů v případě DÚ).

Domácí úkoly budou od příštího týdne každý den (krátké, ale pravidelné), na víkend se s Vámi dohodnu na třídní schůzce.

Nemám na všechny mailové adresy, dám dětem lístečky a prosím doplňte.

Vzpomínáme na prázdniny, kdo by chtěl s dítětem připravit na flešku fotky (přiměřené množství) či prezentaci, uvítám to. Děti si zde mohou výborně trénovat ústní projev.

Prosím přečtěte si výtah ze školního řádu. Budu potřebovat Váš podpis, že jste byli seznámeni.

Výtah ze školního řádu 2019 (2).doc (92 kB)

Ve středu  11.9. jedeme poprvé v tomto školním roce plavat.

Učíme se ráno asi půl hodiny, návrat  přibližně během 4. vyučovací hodiny. Budeme , byť zkráceně, mít ČJ, M, PRV.

Prosím dejte dětem do batůžku: plavky, sáček na plavky a boty , ručník , svačinu, pití, holčičky koupací čepici .

Každý přinese jedno libovolné tekuté mýdlo. Budu je postupně brát s sebou pro všechny.

Pokud mají holčičky dlouhé vlasy, prosím o zapletení, lépe se nasazuje čepice a  netrvá tak dlouho vysoušení vlasů.    Plavání

Změna v organizaci ranního režimu školy

Děti, které přijdou ráno do školy v rozmezí 7.00 - 7.20, počkají ve vybrané třídě v přízemí, kde bude zajištěn pedagogický dozor. Po 7.20 se odeberou do svých tříd.

Toto opatření je z důvodu zvýšení bezpečnosti Vašich dětí.