!!!! Exkurze do Světa techniky v Ostravě !!!

Vážení rodiče,

plánuji exkurzi do Světa techniky v Ostravě ve Vítkovicích. Jednalo vy se o celodenní exkurzi s výukovým programem vztahující se k Prvouce  a tématu LIDSKÉ TĚLO a návštěvu Velkého světa techniky.

Výukový program: Malý antropolog

Během tohoto vzdělávávacího programu se žáci stanou Malými antropology - odborníky na kostru lidského těla. Prozkoumají modely lidských kostí, vyzkoušejí si složit kosti lidského těla tak, jak patří a společně v týmech budou soutěžit o odznak Malého Antropologa.

Návštěva expozice: Velký svět techniky

Plánovaný termín: začátek měsíce května

Cenové náklady:

Jízdné: (cesta tam i zpět a celodenní jízdenka po Ostravě): cca 150,-

Vstupné: (výukový program a vstup do expozice): 250,-

!!! Bereme i rodiče !!!

Nabízím možnost účasti na této exkurzi. Strávíte s námi příjemný den a třeba se dozvíte i něco nového a zajímavého.

Prosím o Vaše vyjádření s podpisem na formuláři, který byl rozdán žákům. (formulář se odevzdává nejpozději v úterý 19. března 2019)

Těším se Lucka :-)

!!! NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE !!!!

and

Čeká na tebe spousta zábavy, tvoření, rébusů a křížovek a hora zážitků a společné schvíle strávené trochu jinak. Pokud jsem tě nalákala, tak vyplň přihlášku

A VYPLNĚNOU ODEVZDEJ. :-)

Začátek: v pátek 22. března 2019 v 18. 30

Konec: v sobotu 23. března 2019 v 8. 00

Pořádá: Školní knihovna na ŽS v Polešovicích

CO BUDEME POTŘEBOVAT?

- spací pytel nebo deku na zakrytí, karimatku či lehátko, polštářek, ručník, pyžamo, přezůvky a také pastelky, nůžky + starou, ale čistou ponožku + jehlu a niť.

KARTIČKU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY!

STRAVOVÁNÍ?

- přiměřené množství jídla na večeři + svačinku (v případě potřeby zavoláme)

BUCHTY KE SPOLEČNÉ VEČEŘI VÍTÁNY :-)