Důležitá informace

Vážení rodiče, milí žáci,

kvůli potížím, vznikajícím v některých třídách při on-line výuce, se žáci celé školy budou přihlašovat až po přihlášení učitele, jinak to nelze.

Děkuji Vám za pomoc při odesílání příloh. Žákům, kteří by potřebovali některou látku zopakovat, procvičit, budu nápomocná po on-line výuce já nebo i spolužáci.

Byla bych ráda, kdyby se naučili přílohy posílat sami, aby vám nezaměstnávali váš čas, kterého nemáte nazbyt, obzvlášť vy, zaměstnaní rodiče.

Velmi oceňuji společné řešení úkolů po online výuce. Je potřeba se naučit spolupráci. Jde nám o to, aby byly děti samostatné a uměly si poradit. Chválím naši třídu, protože se dobrovolně přihlásili na pomoc žákům v nižších ročnících, o kterou byli požádáni v rámci parlamentu. Bližší info se dovíme po zítřejší schůzce parlamentu. Je to dobrovolné a musí fungovat komunikační zařízení - PC, tablet, mobilní telefon.

Vy, kteří máte problémy se zařízením, lze půjčit ve škole ještě 15 tabletů, které mají i kamery. Stačí ve škole vyplnit žádost a vaše dítě může pracovat s novým tabletem.

Přeji vám pytel trpělivosti a pozitivního myšlení, Miroslava Šašinková.

Každá absence na on-line výuce musí být omluvena písemně, jak jste byli zvyklí. Úkoly posílejte do meet ofocené, kdo nemá možnost, budu kontrolovat při on-line.

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO PŘIHLÁŠENÍ VAŠICH DĚTÍ NA GOOGLE CLASSROOM

ážení rodiče, milí žáci,

okres Uherské Hradiště patří mezi infekcí Covid -19 nejvíce zasažené regiony v celé republice. Je možné, že v nejbližších dnech budeme muset přejít na distanční vzdělávání.

Nedávno jsme všem žákům školy zřídili účty, díky kterým mají možnost využívat nástroj Google Classroom (Učebna).

Na tomto místě najdete informace, návody a odkazy, které vám v používání Google Classroom pomohou.

Jméno a heslo k účtu Google

Přihlašovací jméno pro všechny je ve tvaru jmeno.prijmeni@zspolesovice.cz (např. jan.novak@zspolesovice.cz)

Žáci první a druhé třídy obdrželi hesla od třídních učitelů. Od třetí třídy si žáci tvořili hesla sami a zkoušeli se již ve škole do aplikace přihlásit.

Pokud byste měli problém s přihlášením, nebo jste zapomněli heslo, napište nám na zspolesovice@zspolesovice.cz a my vám obratem pošleme heslo nové.

Jak používat Učebnu?

Zde nabízíme několik užitečných odkazů.

Nápověda pro aplikaci učebna

1. část - instruktážní video

2. část - instruktážní video

Od 10.9. opět nařízeny roušky do společných prostor budovy školy - ne ve třídě, dejte dětem 2 roušky a sáček.

Děkuji za pochopení, Šašinková

Prosím rodiče o registraci svých dětí na www.logickaolympiada.cz

do 30.9. vše proběhne online

použijte adresu:  jmeno.prijmeni@zspolesvice.cz

Děkuji, každý, kdo to zkusí, bude odměněn bez ohledu na výsledek!

např. 1 za aktivitu :-)

9.10. - Dopravní hřiště v UH (u ZŠ Sportovní), odjezd z Polešovic zatím         v jednání. S sebou přilbu, svačinu, pití. Cestu hradíme z KRPŠ.

15.10. Den stromů